Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 15 do 21 kwietnia 2013

Horoskop tygodniowy od 15 do 21 kwietnia 2013

przez admin

BARAN
Barany rozpoczną tydzień w dobrym nastroju, będą w ruchu, wśród ludzi, spotkania z przyjaciółmi nie obejdą się bez plotek. Wtorkowe popołudnie przyniesie im zmianę nastroju, mogą mieć skłonność do wchodzenia w konflikty, a sprawy uczuciowe mogą układać się gorzej. Weekend natomiast zapowiada się rozrywkowo, Barany będą się bawić na hucznych imprezach.

BYK

Byki na początku tygodnia mogą mieć wrażenie, że dzieje się za dużo, ale z pozornego chaosu mogą wyniknąć dla nich korzyści. Od środy mają dobry czas dla spraw rodzinnych i miłości, w związkach panować będzie ciepła, prawdziwie wiosenna atmosfera. Od piątku nadmiar kontaktów towarzyskich może dawać im się we znaki i dopiero w niedzielę będą mogły naprawdę odpocząć.

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta rozpoczną tydzień pełne optymizmu, będą bardzo kontaktowe, zaangażowane w nowe projekty, mogą otworzyć się przed nimi nowe możliwości. Od wtorkowego popołudnia będą musiały więcej czasu poświęcić na sprawy domowe i rodzinne, mogą być zajęte robieniem wiosennych porządków. Weekend będzie okazją do spotkań w większym gronie, również na łonie przyrody.

RAK

Raki na początku tygodnia mogą mieć wrażenie, że zbyt dużo informacji muszą ogarnąć, tempo życia może je męczyć. Od środy atmosfera się zmieni, znajdą więcej czasu dla siebie, a także dla rodziny i ukochanej osoby, będą się poświęcać i opiekować innymi. Od piątku będą podchodzić do wszystkiego na większym luzie, a w weekend powinny się nastawić na rozrywki w większym gronie.

LEW
Lwy w poniedziałek będą zadowolone i w dobrym humorze. Wokół nich będzie dużo ruchu, rozmów, będą w centrum wydarzeń. Od wtorkowego popołudnia będą bardziej zwrócone w stronę uczuć, więcej czasu poświęcą rodzinie i partnerowi. Od czwartku będą tryskać energią, będą bardzo twórcze i kreatywne, co będzie niosło za sobą sukcesy. W weekend będą świetnie się bawić.

PANNA

Panny na początku tygodnia mogą czuć się nie najlepiej, mogą mieć problemy zdrowotne lub będą bardzo zmęczone. Od wtorkowego popołudnia poczują się znacznie lepiej, będą mogły więcej czasu spędzić w domu, zająć się dziećmi i rodziną, co poprawi im samopoczucie. Od piątku będą działać kreatywnie. W weekend mogą zaplanować imprezę, zaproszą gości i dobrze będą się bawić.

WAGA

Wagi w poniedziałek będą w doskonałej formie, rozpoczną dzień od plotek, mogą dostać dobre wiadomości dotyczące pracy. Od wtorkowego popołudnia nastrój im się pogorszy, mogą mieć chandrę, brakować im będzie ruchu i swobody, mogą pojawić się problemy w związkach. W piątek atmosfera się poprawi i w weekend będą świetnie się bawić w większym towarzystwie.

SKORPION

Skorpiony rozpoczną tydzień w dobrym humorze, ale mogą mieć poczucie, że wzięły na siebie zbyt dużo obowiązków i trudno będzie im się z nich wywiązać. Od środy odetchną z ulgą, będą mogły poświęcić więcej czasu rodzinie i ukochanej osobie. Piątek przyniesie im zmianę samopoczucia, wszystko będzie je irytować. W weekend mogą mieć napad złego humoru i trudno się będzie z nimi dogadać.

STRZELEC

Strzelce od poniedziałku będą w świetnym humorze, wszystko będzie im sprzyjać, dobrze będą się im układać relacje z innymi ludźmi. Od wtorkowego popołudnia mogą się poczuć przytłoczone obowiązkami domowymi. Od czwartku będą twórcze, doskonale będą sobie radzić w pracy i mogą liczyć na znaczące osiągnięcia. Weekend spędzą bardzo rozrywkowo, wezmą udział w różnych imprezach.

KOZIOROŻEC
Koziorożce na początku tygodnia mogą dostać pomyślne wiadomości w sprawach zawodowych, pojawią się nowe perspektywy na przyszłość. Od środy więcej uwagi skupią na sprawach domu i rodziny, wolne Koziorożce mogą się umówić na randkę. W czwartek i piątek powinny uważać na drogach. W weekend mogą wziąć udział w wielkich i hucznych imprezach.

WODNIK

Wodnikom początek tygodnia przyniesie dobre pomysły, będą towarzyskie, będą obracać się wśród ludzi. Od środy sprawy domowe oderwą ich myśli od pracy, być może będą musiały więcej uwagi poświęcić pociechom lub starszym osobom w rodzinie. Od piątku będą kreatywne, pełne inwencji, a w weekend będą planować wyjścia na duże imprezy i wyjazdy w plener.

RYBY
Dla Ryb początek tygodnia będzie trudny, będą źle się czuły, mogą mieć kłopoty w bliskich relacjach. Od wtorkowego popołudnia będą miały lepsze samopoczucie, będą nastawione uczuciowo, w związkach nastanie czas miłości i ciepła rodzinnego, a samotne Ryby mogą poznać miłość swego życia. W weekend poddadzą się wpływom innych, dadzą zaciągnąć się na wielką imprezę.

Alejakobiet.pl / Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej