Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 4 do 10 marca

Horoskop tygodniowy od 4 do 10 marca

przez admin

BARAN

W poniedziałek Barany jeszcze myślami będą w górach, będą snuć plany wyjazdowe na następny weekend albo na wakacje. Od środy trzeba będzie jednakże wziąć się ostro do pracy, a Baranom wcale nie będzie to w smak, współpraca z kolegami nie będzie się układać, szef będzie miał o wszystko pretensje i zdrowie może się upomnieć o swoje. Ale w weekend Barany będą już w dobrej formie i towarzyskim nastroju.

BYK

Poniedziałek wyda się Bykom bardzo trudnym dniem, trzeba będzie się sporo ruszać lub jeździć. Od środy będą Byki miały dużo pracy, trzeba będzie przysiąść fałdów, żeby ze wszystkim zdążyć, wiele spraw akurat teraz okaże się pilnych i aż do piątku Byki będą przeciążone pracą i mogą być na tyle zmęczone, że nawet weekend im to zepsuje. Będą miały kiepski humor i mogą sporo zrzędzić.

BLIŹNIĘTA

Początek tygodnia przyniesie Bliźniakom dużo zmian, zmienny nastrój, ale dobry humor. Od środy praca da o sobie znać i Bliźnięta będą musiały mocno skupić się na pracy, zorganizować wiele spraw w domu, zadbać o zdrowie. Za to w weekend będą mogły z czystym sumieniem oddać się życiu towarzyskiemu, ulubionym sportom i rozrywkom, będą ogólnie lubiane i zadowolone z życia.

RAK

Poniedziałek sprawi Rakom sporo niespodzianek, trudno będzie zapanować nad wszystkim i dopiero od środy aura wokół nich radykalnie się zmieni, wszystko się unormuje i wróci do codzienności, Raki zajęte będą zwykłymi obowiązkami, pracą, rodziną. Pod koniec tygodnia mogą się poczuć zmęczone, a weekend będzie trudny, zbyt dużo gości i spotkań towarzyskich, Raki będą miały ochotę schować się w zaciszu domowym.

LEW

Tydzień rozpoczną Lwy w dobrym nastroju, będą nastawione rozrywkowo, ale od środy życie wymusi na nich zajęcie się na poważnie pracą, obowiązkami i organizowaniem wielu spraw i przedsięwzięć. Wszystkim będą musiały się zająć same, więc będą mocno obciążone i mogą być osłabione i zmęczone. Za to już od piątku rozpoczną weekendowe rozrywki, rozmów i imprez będą miały wystarczająco, aby zapomnieć o złym samopoczuciu.

PANNA

Początek tygodnia może wydać się Pannom zbyt chaotyczny, będą mocno rozproszone i z trudem będą nadążały za wydarzeniami. Od środy życie się im uspokoi, zajmą się codziennymi obowiązkami, rutyna pozwoli im uspokoić nerwy. Od piątku aż do końca weekendu spędzą czas trochę jak na karuzeli, otoczenie zasypie je niezwykłymi pomysłami i trudno będzie im nad tym zapanować.

WAGA

Początek tygodnia będzie dla Wag miły, z ludźmi będzie się dobrze współpracować, praca będzie mało wymagająca. Od środy jednakże czeka Wagi ciężki czas, wytężona praca, wiele decyzji trzeba będzie podjąć i sprawi to Wagom trudność, mogą pojawić się również problemy ze zdrowiem. Za to weekend będzie wyjątkowo sympatyczny, Wagi będą poznawać nowych ludzi i romansować.

SKORPION

Wypoczęte po weekendzie Skorpiony wezmą się z ochotą do pracy. Na początku tygodnia będą miały sporo dobrych pomysłów i wyjazdowych propozycji, a od środy praca stanie się co prawda rutynowa, ale Skorpiony wykażą się dużym zapałem i dobrą organizacją, więc przebiegać będzie sprawnie. Od piątku aż do końca weekendu nastrój Skorpionów znacznie się pogorszy, dadzą o sobie znać dolegliwości, a otoczenie będzie wyjątkowo irytujące.

STRZELEC

Na początku tygodnia trudno będzie Strzelcom wrócić myślami z weekendowych wyjazdów, praca wydawać się będzie nużąca i monotonna. Od środy przestaną bujać w obłokach i zajmą się tymi nudnymi rutynowymi pracami, obowiązków będą miały tyle, że nawet nie będą miały czasu pomyśleć o weekendzie. Dopiero w piątek będą mogły odetchnąć i pomyśleć o jakimś wyjeździe, a weekend spędzą bardzo towarzysko.

KOZIOROŻEC

Dla Koziorożców będzie to tydzień wytężonej pracy, co znacznie poprawi im humor. W poniedziałek być może będą musiały gdzieś pojechać, ale już od wtorku oddadzą się codziennym zajęciom, organizacja i zarządzanie zespołem dadzą im dużo satysfakcji. Od piątku będą miały sporo pomysłów jak przeorganizować pracę, żeby dawała lepsze wyniki, a weekend spędzą na wdrażaniu ich w życie.

WODNIK

Wodnikom ten tydzień da się we znaki. Początek tygodnia będzie znośny, bo jeszcze szef nie będzie naciskał, ale od środy trzeba będzie się wziąć do znienawidzonej pracy, trzeba będzie być solidnym i sumiennym i trzeba będzie wywiązać się z podjętych zobowiązań. Od piątku życie stanie się bardzo urozmaicone, Wodniki będą w swoim żywiole, będą prowadzić bujne życie towarzyskie.

RYBY

Na początku tygodnia Ryby będą bardzo rozproszone, za dużo będzie wokół nich ruchu i trudno będzie cokolwiek zdecydować. Od wtorku zapanuje w ich życiu mała stabilizacja, zajęcia rutynowe zajmą je na tyle, że na nic więcej czasu nie starczy, praca się unormuje. Od piątku Ryby marzyć będą o wypoczynku i weekendzie, a sam weekend spędzą w gronie przyjaciół, w kinie lub na nartach.

Alejakobiet.pl / Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej