Parapetówka!

przez admin
Wprowadziliście się do nowego mieszkania, a może właśnie skończyliście wielomiesięczny remont? Dopracowaliście wystrój wnętrza w najdrobniejszych szczegółach. Ściany pomalowane na odpowiedni kolor, idealnie wybrane meble i dodatki. To dobra okazja do świętowania i pochwalenia się znajomym swoim wymarzonym mieszkaniem. Czas na parapetówkę.

Parapetówka to zwyczaj, który jest praktykowany w Polsce od lat. Po zakupie nowego mieszkania lub remoncie chcemy podzielić się swoją radością z przyjaciółmi i rodziną. Zapraszając gości, jako gospodarz, jesteście odpowiedzialni za pokazanie mieszkania w całej okazałości. Na pewno wszyscy będą chcieli zobaczyć każdy zakamarek Waszego lokum. Najprawdopodobniej przyniosą ze sobą prezenty, a w naszym dopiero co wyremontowanym gniazdku zawsze czegoś brakuje. Nie kupiliśmy jeszcze szklanek, talerzy, kieliszków do szampana. Nie krępujmy się podpowiedzieć, czego nam potrzeba. Goście z pewnością skorzystają z naszych wskazówek i podarują niezbędne rzeczy.

Jak na każdej imprezie najistotniejsze jest to, aby goście dobrze się bawili. To jak będzie wyglądała Wasza parapetówka zależy przede wszystkim od zaproszonych przez Was osób. Inaczej będziemy bawić się w gronie przyjaciół, a inaczej z rodziną. Jednak bez względu na to kto przyjdzie na naszą imprezę, zawsze powinniśmy zatroszczyć się o dobrą muzykę, jedzenie i miłą atmosferę.  Jeśli nie macie jeszcze wszystkich naczyń i odpowiedniej ilości krzeseł, urządźcie szwedzki stół zamiast wystawnej kolacji. Przygotujcie kilka przekąsek, dobrym rozwiązaniem jest także zamówienie pizzy przez internet Będzie smacznie, a Wy nie spędzicie zbyt dużo czasu w kuchni. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu parapetówki.

Przed zorganizowaniem parapetówki zastanówcie się jak będzie ona wyglądać. Czy będzie to bardziej rodzinne spotkanie czy też luźna impreza w gronie przyjaciół. Warto pomyśleć o zaproszeniu nowych sąsiadów. To idealny moment, by lepiej ich poznać i zaprzyjaźnić się.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej