Strona główna Aktualności Jak nakładać sztuczne rzęsy?

Jak nakładać sztuczne rzęsy?

przez AlejaKobiet.pl

Sztuczne rzęsy są świetnym sposobem na optyczne powiększenie oczu. Warto stosować tego typu produkty na specjalne okazje, aby uzyskać spektakularne wykończenie makijażu. W jaki sposób powinno się nakładać sztuczne rzęsy? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w treści niniejszego wpisu.

Dlaczego warto stosować sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy to rodzaj produktu, który można stosować od czasu do czasu. To idealny wybór, jeśli masz zamiar wyjątkowo wyglądać w ramach wieczornego wyjścia. Długie, czarne wachlarze będą idealnym wykończeniem wieczornej stylizacji.

Dużą zaletą sztucznych rzęs jest wygoda. Za ich pomocą w kilka chwil uzyskasz zadowalający efekt, a jednocześnie zaoszczędzisz czas na malowaniu. Po drugie, żaden tusz do rzęs nie zagwarantuje Ci takiego rezultatu, jak sztuczne rzęsy. Długie i gęste włoski wyglądają przepięknie, bez względu na to, co włożysz. Dodatkową zaletą jest fakt, że syntetyczne włoski wyglądają doskonale, bez względu na typ urody.

Nakładanie sztucznych rzęs

Przed aplikacją sztucznych rzęs, warto zaopatrzyć się w odpowiednie produkty np. te z serii Jolash – https://projectlashes.pl/tag-produktu/jolash/. Później należy wykonać dokładny demakijaż oczu.

Na początek należy użyć kleju do rzęs. Delikatnie przesuwaj nim po pasku, by pokryć go całkowicie lepką substancją. Warto mieć świadomość, że zbyt duża ilość może dostać się do oka. Należy więc nakładać go z umiarem.

Później należy przykleić sztuczne rzęsy do linii naturalnych włosków. Podczas wykonywania tej czynności należy być cierpliwym. Drżąca ręka sprawi, że przyklejenie będzie trudniejsze. Im bliżej sztuczne rzęsy będą naturalnej linii, tym bardziej naturalny efekt uzyskasz. Gdy produkt znajdzie się w odpowiednim miejscu, przytrzymaj go przez kilka sekund.

Na koniec dla wzmocnienia efektu możesz podkreślić linię rzęs eyelinerem. Jeśli efekt nie jest zadowalający, wykorzystaj pęsetę do poprawienia włosków.

Czym usunąć sztuczne rzęsy?

Do usunięcia sztucznych rzęs najlepiej wykorzystać sprawdzone produkty. Te z oferty firmy Jolash zostały stworzone przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań. W ich katalogu znajdziesz różnego rodzaju artykuły, które ułatwiają zdjęcie sztucznych rzęs oraz pielęgnację naturalnych włosków. Dobrej jakości produkty są w pełni bezpieczne dla oka i nie wywołują reakcji alergicznej.

Sztuczne rzęsy są idealnym sposobem na spektakularne wykończenie makijażu oka. Jeśli planujesz większe wyjście, a Twoje naturalne rzęsy są dość rzadkie, możesz skorzystać z takiego rozwiązania.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej