Strona główna Konkursy Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj 1 z 4 nagród ufundowanych przez CBS Europa oraz wydawnictwo Axis Mundi – zakończony

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj 1 z 4 nagród ufundowanych przez CBS Europa oraz wydawnictwo Axis Mundi – zakończony

przez admin
Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj 1 z 4  nagród ufundowanych przez:

Oglądaj cykl z Batmanem na CBS Europa i wygraj biografie Jacka Nicholsona od Axis Mundi!
 
Od 2 grudnia kanał CBS Europa zaprasza swoich widzów na cykl „Tydzień z Batmanem”. Codziennie o godzinie 20:00 wielbiciele tego bohatera mają szansę by spędzić wieczór ze swoim ulubieńcem. Ale cykl filmów z Batmanem to nie tylko tytułowy człowiek-nietoperz. To także czarny charakter o wiecznie rozmazanym makijażu – Joker. Po raz pierwszy postać ta pojawiła się na ekranie w serialu „Batman” z lat 60. Wcielił się w nią wówczas Cesar Romero. W kinowym „Batmanie” mistrzowskie aktorstwo pokazał w tej roli Jack Nicholson. Ostatnim jak do tej pory Jokerem był tragicznie zmarły Heath Ledger.
 Po raz ostatni film „Batman” z Jackiem Nicholsonem będzie można zobaczyć na kanale CBS Europa 27 grudnia o godzinie 20:00. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są cztery biografie Nicholsona od Wydawnictwa Axis Mundi. 
 

 
 A oto nasze zadania konkursowe:
 
1. Czy jest jakiś filmowy schwarzcharakter, który pomimo swoich złych cech, wzbudza Twoją sympatię? Odpowiedź krótko uzasadnij (maksymalnie 900 znaków)
 

2. Podaj imię i nazwisko reżysera „Batmana”
 
Podpowiedzi prosimy szukać w dziale RELAKS
Nagrody powędrują do autorów najciekawszych (zadanie 1) i poprawnych (zadanie)  odpowiedzi.
Opis nagrody:
 
Biografia legendarny kina, Jacka Nicholsona.
Wnikliwy portret największego współczesnego aktora świętującego nieprzerwanie sukcesy od początków lat 70., („Easy Rider”, „Lot nad kukułczym gniazdem”, „Lśnienie”) aż do ostatniego dziesięciolecia, gdy zabłysnął między innymi w „Infiltracji”, „Lepiej późno niż później”.
To opowieść o jego długiej drodze do wielkiej kariery, a także o zmaganiach w relacjach osobistych, które powodowały wiele zaskakujących zwrotów w jego życiu.

 

 

 

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowana możesz to zrobić tutaj www.alejakobiet.pl/rejestracja

 

 

Konkurs został zakończony, a jego laureatki to:
    Ewa Leśniewska
 
Jolanta Pożoga
Ludwika Borzymek
    Małgorzata Brachman
 
Gratulujemy!!!

Pełen regulamin konkursu dostępny jest w sekcji Regulaminy.Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją jego Regulaminu.

 
 

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej