Strona główna Konkursy Twoje wymarzone Domowe SPA – konkurs z marką PAT&RUB – zakończony

Twoje wymarzone Domowe SPA – konkurs z marką PAT&RUB – zakończony

przez admin
Odpowiedz na pytania konkursowe i wygraj 1 z 3 zestawów nagród ufundowanych przez markę:
W PAT&RUB podczas przygotowywania kosmetyków naturalnych naszym priorytetem jest: 100% natury, 100% nowoczesności, 100% przyjemności.


Zadanie 1. Włącz się do naszego konkursu i napisz jaki jest Twój perfekcyjny wieczór z pielęgnacją urody, jakie kosmetyki zaprosisz do łazienki, do Twojego domowego SPA? (maksymalna długość odpowiedzi 600 znaków)


Zadanie 2. Zapoznaj się z kosmetykami naturalnymi PAT&RUB w dziale URODA i znajdź odpowiedź na pytanie: Jakie efekty daje zastosowanie Otulającego Masła do Ciała Pat&Rub?

Dla trzech uczestników konkursu, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie dotyczące kosmetyków PAT&RUB oraz opiszą najciekawiej swój wieczór w domowym SPA, czekają wyjątkowe nagrody:3 zestawy kosmetyków naturalnych PAT&RUB składające się z:

Otulającego Masła do Ciała – Efekty są zauważalne już po pierwszym użyciu.

Orzeźwiającego Scrubu do Ciała – Cukrowy scrub do ciała, o orzeźwiającym cytrusowo-ziołowym aromacie z nutą pomarańczy. Scrub pilinguje, nawilża, poprawia wygląd skóry. Nazywamy go „Twoja Nowa Skóra”!

Każdy zestaw zapakowany jest w stylowy worek.

Odpowiedzi można wysyłać za pomocą poniższego formularza. 

Konkurs został zakończony, a jego laureatki to:

Dorota Gargas
Justyna Szymańska 
Karolina Napora
Gratulujemy!!!
Pełen regulamin konkursu dostępny jest w sekcji Regulaminy.Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją jego Regulaminu.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej