Strona główna Konkursy Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj 1 z 5 nagród ufundowanych przez CBS Europa oraz wydawnictwo Prószyński – zakończony

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj 1 z 5 nagród ufundowanych przez CBS Europa oraz wydawnictwo Prószyński – zakończony

przez admin
Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj 1 z 5  nagród ufundowanych przez:


Jeśli nie boisz się ciemności, weź udział w konkursie CBS Europa!

Tuż przed Halloween, 30 października o godzinie 18.15, kanał CBS Europa wyemituje thriller  „Strach w ciemnościach” z Jane Seymour w roli głównej.

Podczas awarii prądu w centrum handlowym morderca o imieniu Eryk (Corin Nemec) postanawia ukarać Kathy (Jane Seymour), matkę dwójki dzieci. Kobieta wcześniej zgłosiła na policji obsesyjne zachowanie mężczyzny. Teraz w ciemnych labiryntach sklepów centrum handlowego Kathy będzie musiała stanąć z mordercą twarzą w twarz i zmusić go do wyznania, gdzie ukrył jej córkę. Czy Kathy uda się uratować życie dzieci?

W związku z emisją filmu „Strach w ciemnościach” kanał CBS Europa oraz Wydawnictwo Prószyński i S-ka mają dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 książek „Ingrid Bergman prywatnie” autorstwa Aleksandry Ziółkowskiej-Boehm.
 
 

 


Zadanie konkursowe 1:

 

Podaj imię i nazwisko reżysera filmu „Strach w ciemnościach” i napisz kim dla niego jest odtwórczyni głównej roli w tym filmie Jane Seymour.

 

Podpowiedzi prosimy szukać w dziale RELAKS

 
Zadanie konkursowe 2:
Jak sądzisz, dlaczego ludzie boją się ciemności? Odpowiedź uzasadnij – maksymalnie 700 znaków.

 

 

 

Konkurs został zakończony, a jego laureaci to:

Agnieszka Kowalczyk

Agnieszka Bednarska

Magdalena Kęskiewicz

Karolina Jodko

Marcin Jędrych

Gratulujemy!

 

 

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowana możesz to zrobić tutaj www.alejakobiet.pl/rejestracja

 

 

 

Konkurs trwa od 22 października 2013r do 3 listopada 2013r. Listę laureatów ogłosimy 4 listopada 2013r.

Pełen regulamin konkursu dostępny jest w sekcji Regulaminy.Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją jego Regulaminu.

 

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej