Strona główna Aktualności Ginekologia w służbie urody kobiety

Ginekologia w służbie urody kobiety

przez admin

Jeszcze kilkanaście lat temu ginekologia pomagała tylko kobietom ciężarnym i chorym. Zajmowała się również profilaktyką. Dzisiaj zrobiła ogromny krok do przodu – potrafi pomóc nawet tym paniom, które nie są zadowolone z wyglądu swoich miejsc intymnych. Wszystko po to, aby kobieta zawsze czuła się atrakcyjna i pewna siebie. Plastyka warg sromowych to dzisiaj coraz częściej wykonywany zabieg, który zapewnia naprawdę bardzo dobre efekty.

Asymetria i przerost warg sromowych
Plastyka warg sromowych to zabieg, który wykonuje się u pań niezadowolonych z wyglądu swoich okolic intymnych. Deformacje oraz asymetrie warg sromowych pojawiają się często na skutek przebytych porodów. Przerost to z kolei najczęściej efekt skłonności genetycznych. Może on pojawić się także w przypadku znacznego przybrania na wadze. O ile asymetria na ogól nie wpływa negatywnie na jakość życia (poza życiem seksualnym, którego kobieta po prostu unika), to przerost może utrudniać normalne funkcjonowanie. Zbyt duże wargi sromowe obcierają się o ubrania i bolą przy poruszaniu. W efekcie zabieg plastyki warg sromowych staje się nie tylko fanaberią.
 
Metody nieinwazyjne
Współczesna ginekologia estetyczna nie tylko pomaga kobietom poczuć się pięknymi, ale sięga również po zupełnie nowatorskie rozwiązanie. Plastyka warg sromowych, która wykonywana jest między innymi w białostockiej Klinice Holistic Med, wykorzystuje laser MonaLisa Touch. To nowoczesne urządzenie, które istotnie skraca czas rekonwalescencji i zmniejsza dolegliwości bólowe, które towarzyszą kobietom bezpośrednio po zabiegu.
 
Dlaczego laser jest takim dobrym rozwiązaniem?
Laser MonaLisa Touch pozwala na osiągnięcie naprawdę rewelacyjnych rezultatów. Przede wszystkim jego zastosowanie to wyeliminowanie krwawienia – w efekcie zmniejsza się ryzyko powstania blizn pooperacyjnych, które mogłyby pogorszyć wygląd obszaru poddanego zabiegowi. Jednocześnie laser sprawia, że bezpośrednio po zabiegu nie występuje tak duży obrzęk, jak w przypadku operacji wykonanych z użyciem skalpela. Pacjentce towarzyszy także mniejszy dyskomfort, a sam czas powrotu do normalnego funkcjonowania jest dużo krótszy. Niewątpliwym plusem jest to, że plastyka warg sromowych z użyciem MonaLisa Touch przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Jest to więc dużo mniejsze obciążenie dla organizmu, a tym samym mniejsza liczba przeciwwskazań do zabiegu.
Jakie jeszcze korzyści daje plastyka warg sromowych laserem MonaLisa Touch?
Zabieg to nie tylko zmniejszenie warg sromowych, ale również poprawa ich ogólnego wyglądu. Zwiększa się napięcie tkanek, które je tworzą, a sama śluzówka staje się bardziej elastyczna. Zdecydowanej poprawie ulegają także doznania, które kobieta odczuwa w trakcie stosunku. Stymulacja produkcji kolagenu sprawia, że wargi sromowe prezentują się lepiej. Przekłada się to bezpośrednio na samopoczucie kobiety, która zaczyna postrzegać siebie jako bardziej atrakcyjną.
Jak szybko można powrócić do normalnego funkcjonowania?
Plastyka warg sromowych z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch pozwala na powrót do pełnej sprawności w ciągu miesiąca. W tym czasie wrócić można również do pełnego i niczym nieskrępowanego życia seksualnego. Zabieg wyłącza więc kobietę z normalnego funkcjonowania na naprawdę krótki czas, co jest bez wątpienia ogromną zaletą.
Plastyka warg sromowych to zabieg, który może być wykonywany nie tylko ze względów estetycznych. Z całą pewnością błędem jest postrzeganie go jako czystej fanaberii pań, które muszą być idealne pod każdym względem. Pozwala on na zwiększenie pewności siebie, a także przekłada się na lepszą jakość życia seksualnego.
Więcej informacji na temat zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej przeprowadzanych w Klinice Holistic Med znajdziesz na stronie: http://holistic-med.pl/zabiegi/.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej