Strona główna Aktualności Kombajny kosmetyczne – czym są i jakie oferują benefity?

Kombajny kosmetyczne – czym są i jakie oferują benefity?

przez AlejaKobiet.pl

Kombajny medyczne, kosmetyczne, kombajny do terapii. Czym są i jakie funkcję pełnią?
Urządzenia medyczne tzw. kombajny kosmetyczne zaprojektowane zostały do dalekosiężnej obsługi w salonach, spa lub gabinetach o charakterze kosmetycznym. Owe urządzenia są banalne w obsłudze, posiadają wygodne wyświetlacze które wyświetlają wszystkie pożądane tryby.

Obecnie na rynku panuje dość duża ekspansja urządzeń wspomagających zdrowie, te urządzenia dają możliwość poszerzenia usług zabiegowych, z tego tytułu wiele konsumentów może skorzystać z zabiegów poprawiających wygląd.

Kombajny kosmetyczne wykonują zabiegi kosmetyczne

Kombajny kosmetyczne mogą być wyposażone w wiele funkcji umożliwiających wykonanie wielu zabiegów kosmetycznych. Przyjrzyjmy się jednemu ze sprzętów które spotkamy w salonach, spa czy gabinetach. Produkt Medika Premium, jest to kombajn kosmetyczny aż 18w1, niesamowicie wiele funkcji które można dostosować według własnych potrzeb. Jest możliwa konfiguracja aż 10 modułów takich jak:

Analizer skóry – bada poziom nawilżenia skóry.
Ultradźwięki – Zabieg polega na wprowadzeniu substancji aktywnych w głąb skóry klienta.
Peeling kawitacyjny – Główny cel zabiegu to oczyszczenie skóry i przygotowanie jej do dalszych zabiegów kosmetycznych.
Mezoterapia bezigłowa – Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna metoda wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry.
Mikrodermabrazja diamentowa – Jest to najpopularniejsza metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka.
Fale radiowe – Polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych, przez co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji.
Liposukcja ultradźwiękowa – Jest to zabieg ułatwiający redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu oraz modelowanie ciała.
Dermomasaż –  polega na oddziaływaniu na tkanki poprzez podciśnienie i stymulację mechaniczną
Oxybrazja infuzja tlenowa – Oxybrazja to peeling, który do działania wykorzystuje strumień sprężonego powietrza wraz z solą fizjologiczną
Lipolaser DUO –  Polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych wiązką laserową.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając kombajn kosmetyczny?

Rynek jest pełen powyższych rozwiązań technologicznych w formie kombajnów kosmetycznych, jaki wybrać jeśli mamy ich mnóstwo? Przede wszystkim interesuję nas cena jeśli mowa o zakupie owego urządzenia, rozstrzał cenowy jest naprawdę ogromny ale czy naprawdę kombajn do 10 tyś złotych jest bezużyteczny na tle droższych sprzętów? Absolutnie nie, aczkolwiek na pewno więcej możliwości to porządny powód aby skorzystać z usług przez potencjalnych klientów.

Dodatkowymi zaletami są również: dobra jakość sprzętu, bezawaryjność i banalna obsługa, możliwość zawarcia kilku sprzętów kosmetycznych w jednym. Jeśli jednak chodzi o zalety dla pacjenta to możemy mówić o szybkości zabiegu, długotrwałych efektach, bezbolesności oraz atrakcyjnej cenie.

Najtańsze urządzenia można zakupić już za niecałe 800 polskich złotych. zwykle są bardzo małe i są chętnie umieszczane w mniejszych salonach i gabinetach. Kombajny kosmetyczne są bardziej funkcjonalne, natomiast ich cena może niektórych przerazić, gdyż urządzenia tego typu zaczynają się od 5 000,00 polskich złotych do nawet 55 000,00 polskich złotych.

Często dobrą inwestycją wydaje się kupno w leasing sprzętu typu premium, w dużych miastach scentrowanych na medycynie estetycznej z pewnością przyniesie spory zysk.

Benefity zdrowotne, czyli jak się leczyć za pomocą nowoczesnych rozwiązań?

Pierwsza myśl jaka nasuwa się po przeczytaniu powyższego akapitu to leczenie trądziku. Ludzie cierpiący na ten nieprzyjemny defekt dermatologiczny robią naprawdę wiele aby oczyścić swoją twarz, z pomocą przychodzi zabieg, jonoforezy.

Dzięki temu zabiegowi można wyleczyć różnego rodzaju formy trądziku poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych lub eliminacja blizn. Nie jest to jedna możliwość leczenia tej przypadłości, światłoterapia LED również nie pozostaje obojętna w walce z tą przykrą przypadłością.

Ten zabieg polega na wykorzystaniu różnych świateł, przez kolory tj. czerwony, niebieski dzięki czemu mogą one łagodzić choroby tj. łuszczyca, egzema czy właśnie trądzik różowaty.

Liposukcja ultradźwiękowa i ultradźwięki w medycynie estetycznej

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej może pomóc w usuwaniu tkanki tłuszczowej, jest to metoda leczenia nadwagi i otyłości u dorosłych, warto dodać że zabieg jest absolutnie bezbolesny i bezinwazyjny. Ultradźwięki wykorzystują zjawisko fali akustycznej, dzięki czemu poprawia ukrwienie skóry, zabieg jest stosowany w leczeniu rozstępów, nerwobóli.
Czasami chcąc poprawić swoją sytuacje próbujemy wszystkiego, jednak warto mieć na uwadze również przeciwskazania do odbycia zabiegu kosmetycznego są to m. in.

– Ciąża, karmienie piersią, wysypki niewiadomego pochodzenia, stany zapalne skóry, łuszczyca, trądzik różowaty, opryszczka, nowotwory, implanty, rozrusznik serca itd.

Dlatego też, ważna jest konsultacja z lekarzem przed ewentualnym zabiegiem, warto odbyć konsultacje medyczną, która określi typ skóry, potrzeby w zakresie składników biologicznie czynnych oraz doradzi dobranie odpowiednich usług estetycznych i kosmetologicznych.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej