Strona główna Aktualności Jak zadbać o zdrowie naszych najbliższych?

Jak zadbać o zdrowie naszych najbliższych?

przez AlejaKobiet.pl

Zdrowie najbliższych jest dla nas najważniejsze, stąd troska o to czym się odżywiamy, czy prowadzimy aktywne życie, a także odpowiednia suplementacja. Wszystko to po to, aby być zdrowym i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Czy wiesz jednak, że jest jeszcze coś co w dużym stopniu wpływa na zdrowie? Jest to powietrze jakie codziennie wdychamy.

Jakość powietrza w Polsce nie jest najlepsza, szczególnie w sezonie grzewczym unoszący się smog jest częstym zjawiskiem, oczywiście wszelkie zawarte w powietrzu zanieczyszczenia nie pozostają bez znaczenia dla organizmu człowieka. Warto zatem skutecznie zadbać o jego jakość we własnym domu. Można to zrobić wykorzystując oczyszczacz Fellowes.

Dlaczego oczyszczacz Fellowes warto mieć we własnym domu?

Tak jak wspomniano we wstępie długotrwałe wdychanie zanieczyszczeń, jest szkodliwe dla organizmu. Częstsze infekcje, wzrost zachorowań na alergie, a także znacznie poważniejsze choroby, jak zapalenie płuc, oskrzeli, a nawet choroby nowotworowe, wszystko to wywołują zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Najbardziej narażeni są oczywiście najmłodsi, a także seniorzy nie oznacza to jednak, że nie oddziałuje na każdego z nas.

Dobrej klasy oczyszczacz powietrza, jak model Fellowes AeraMax Pro AM 2 oczyszczacz z jonizatorem, skutecznie odfiltrowuje wspomniane szkodliwe zanieczyszczenia, a także alergeny, bakterie, patogeny i zarodniki pleśni. Oczyszczacze Fellowes ponadto zostały poddane niezależnemu testowi, potwierdzającemu skuteczność w usuwaniu koronawirusa.

Oczyszczacze powietrza to zdecydowanie najskuteczniejsza metoda filtracji powietrza, którą można wykorzystać zarówno w warunkach domowych, jak również biurach, przychodniach lekarskich, przedszkolach, żłobkach i szkołach. Ciężko jest unikać zanieczyszczeń przebywając na zewnątrz, w pomieszczeniach jest to jednak proste właśnie z powodu oczyszczaczy powietrza.

Fellowes AeraMax Pro AM 2 oczyszczacz z jonizatorem dobry przykład, skutecznego urządzenia

Fellowes AeraMax Pro AM 2 oczyszczacz z jonizatorem to zaawansowany oczyszczacz, który z łatwością usuwa z powietrza najbardziej szkodliwe zanieczyszczenia i patogeny. Tak jak większość profesjonalnych oczyszczaczy Fellowes, ten także jest skuteczny w eliminacji tak groźnych zanieczyszczeń jak koronawirus. Urządzeniem można sterować przy pomocy aplikacji mobilnej, a także jest energooszczędne. Powierzchnia oczyszczania w modelu Fellowes AeraMax Pro AM 2 oczyszczacz z jonizatorem, wynosi 30 m2, natomiast wydajność to 170 m3/h. Tryb automatyczny umożliwia samodzielną pracę urządzenia.

Gdzie kupić oczyszczacz Fellowes?

Oczyszczacz Fellowes to zdecydowanie bardziej zaawansowane urządzenie, z tego też powodu nie można znaleźć go w popularnych elektromarketach. Tak zaawansowane urządzenia można kupić w profesjonalnych sklepach, jak goodair.pl. Podczas zakupu warto pamiętać o odpowiednim dopasowaniu urządzenia do konkretnego pomieszczenia w którym będzie umieszczone. Wszystko to zapewnia najwyższa jakość filtracji.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Alejakobiet.pl

 

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej