Strona główna Aktualności Jak wybrać odpowiednie łóżko rehabilitacyjne?

Jak wybrać odpowiednie łóżko rehabilitacyjne?

przez AlejaKobiet.pl

Pielęgnacja i opieka nad osobą chorą, która nie ma możliwości samodzielnego poruszania się, jest czasochłonna i musi być na jak najwyższym poziomie. Aby to było możliwe potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, który ułatwi poruszanie osobą i wykonywanie przy niej czynności pielęgnacyjnych. Do takich sprzętów bez wątpienia należą łóżka medyczne i rehabilitacyjne – także te w formie elektrycznej. Kiedy warto zdecydować się na zakup tego rodzaju łóżek? Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? I gdzie można znaleźć różne modele, które mogą cię zainteresować?

1. Łóżka rehabilitacyjne elektryczne – kiedy warto w nie zainwestować?

2. Łóżko rehabilitacyjne – na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu?

3. Łóżka ortopedyczne – gdzie można je znaleźć i kupić?

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne – kiedy warto w nie zainwestować?

Kiedy warto zainwestować w zakup łóżka rehabilitacyjnego? Najlepiej zdecydować się na łóżka rehabilitacyjne elektryczne wtedy, gdy wiemy, że będzie nam potrzebne do zapewnienia choremu maksymalnego komfortu funkcjonowania. Szczególnie sprawdzi się w miejscach, gdzie ktoś z rodziny przeszedł ciężką operację i będzie się po niej długo kurował, lub wtedy, gdy komuś zdrowie odmawia posłuszeństwa a nadzieja na poprawę jest niewielka bądź prawie żadna. Na pewno zakup takiego łóżka pomoże w opiece nad osobą obłożnie chorą, która sama nie jest w stanie zająć się sobą.

Łóżko rehabilitacyjne – na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu?

łóżko rehabilitacyjne elektryczneJak wybrać odpowiednie elektryczne łóżka bariatryczne, rehabilitacyjne i nie tylko? Przede wszystkim warto się zastanowić nad ich możliwościami i funkcjami, które przydadzą się nie tylko osobie chorej, ale również i opiekunowi. Elektryczne łóżka obrotowe czy z przechyłem bocznym to produkty dla osób, które nie są w stanie w ogóle się ruszać z kolei elektryczne łóżka nisko opuszczane są dla tych, którzy mogą jeszcze od czasu do czasu zejść z łóżka i przejść się o własnych siłach, ale nie mają sił na to aby wstać czy usiąść na czymś położonym wysoko. Warto więc postawić na wygodę pacjenta i opiekuna, który może się zajmować obłożnie chorym.

Łóżka ortopedyczne – gdzie można je znaleźć i kupić?

Gdzie można znaleźć elektryczne łóżka rehabilitacyjne? Najlepiej jest zdecydować się na poszukanie ich w internecie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to właśnie tam będziesz mieć najszerszy wybór, spośród którego z pewnością wyłuskasz coś idealnego dla osoby, którą się opiekujesz. Wśród opcji do wyboru są wersje nie tylko elektryczne, ale również manualne. Zarówno produkty wysoko opuszczane jak i nisko opuszczane. Wykonane z drewna, jak i z metalu. Opcje obrotowe i tradycyjne – słowem wszystko, co można sobie wyobrazić.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej