Strona główna Aktualności Kawa w trybie smart? Da się zrobić!

Kawa w trybie smart? Da się zrobić!

przez admin

Obecnie mamy do wyboru wiele rodzajów nowoczesnych ekspresów do kawy, które przygotują za nas pyszny napój. Jednak poprzeczka dla tych urządzeń została podniesiona znacznie wyżej. Oczekujemy nie tylko znakomitej, profesjonalnej kawy, ale również intuicyjnych funkcjonalności, dzięki którym życie stanie się łatwiejsze. Urządzenia działające w trybie smart to nie tylko wygoda, ale również styl życia!

Ekspres sterowany smartfonem to nie przyszłość, lecz teraźniejszość

 

Współczesne ekspresy do kawy sterowane smartfonem oferują wiele ciekawych funkcji, a jednocześnie są proste w użyciu. Na rynku znajdziemy urządzenia, które mają zintegrowany moduł Bluetooth pozwalający na bezprzewodowe łączenie się ekspresu ze smartfonem. W tym celu należy zainstalować aplikację mobilną oferowaną przez danego producenta ekspresu. Wówczas mamy możliwość sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w domu. Zapach ulubionej kawy może więc wyciągnąć nas z łóżka o poranku, jeszcze zanim do kuchni!

 

Nowoczesne ekspresy do kawy, dostępne między innymi w ofercie NESCAFÉ® Dolce Gusto®, są niemal bezobsługowe. Dzięki aplikacji można zaprogramować przygotowanie ulubionej kawy i spersonalizować napój. Grande, cappuccino, latte macchiato, americano? Ekspresy kapsułkowe oferują wiele rodzajów kaw, ale również gorące, smakowe czekolady lub mrożone napoje. Kapsułki do kawy są hermetycznie zamknięte, dlatego napój jest zawsze aromatyczny, świeży i ma zawsze bogaty smak, jak z najlepszej kawiarni.

 

Wysokie funkcjonalności i design

Czym jeszcze wyróżnia się nowoczesny ekspres do kawy? Przede wszystkim wygodą użytkowania. Często żyjemy w biegu, a wykorzystanie innowacyjnego sprzętu jest o wiele bardziej komfortowe niż samodzielne odmierzanie proporcji napoju. Ekspresy na kapsułki w kilka chwil przygotują dla nas ulubiony napój. A wszystko dzięki nowoczesnym systemom podgrzewania wody – osiąga ona odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach. Ta funkcja sprawia, że kawa będzie gotowa w ekspresowym tempie. Ekspresy kapsułkowe NESCAFÉ® Dolce Gusto® posiadają system wysokiego ciśnienia do 15 barów. Dzięki tej funkcjonalności uzyskamy profesjonalnie przygotowaną kawę pokrytą aksamitną cremą.

Nie tylko funkcjonalność ma jednak znaczenie – liczy się również design. Nowoczesne ekspresy dostępne są w kilku kolorach, co pozwala dopasować gadżet do każdego wnętrza. Nawet posiadacze małej kuchni mogą pozwolić sobie na wysokiej jakości sprzęt o kompaktowych wymiarach np. Piccolo XS..

Designerskie i funkcjonalne dodatki

Posiadając nowoczesne urządzenie, które przygotuje kawę w szybkim tempie, można zaoszczędzić wiele czasu, nie tylko o poranku. Smakiem ulubionego napoju możemy cieszyć się także poza domem – wychodząc, warto zabrać ze sobą ulubioną kawę w designerskim kubku termicznym (takie produkty znajdziemy w ofercie sklepu internetowego NESCAFÉ® Dolce Gusto®). Nie musimy marnować czasu na wstąpienie do kawiarni po kawę na wynos. Efekt będzie ten sam, czyli znakomity energetyczny napój, idealny na początek dnia. Ekspres na kapsułki do kawy daje ogromne możliwości profesjonalnego przygotowania napoju, niezależnie czy jesteśmy miłośnikami tradycyjnego espresso czy delikatnych kaw mlecznych.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej