Strona główna Aktualności Szlachetnie na Wielkanoc

Szlachetnie na Wielkanoc

przez admin

Oto król wielkanocnego stołu – żurek! W ciągu tych świątecznych dni to on będzie rządził na naszych talerzach. Znakomity smak zapewni Żurek szlachetny z chrzanem Knorr.

Smaczna para
Trudno wyobrazić sobie wielkanocny stół bez żurku. Podobnie chrzan stał się symbolem Wielkanocy i bardzo chętnie wykorzystujemy go w tym czasie w kuchni. Już w dawnych czasach korzeń chrzanu podawany był jako smaczny dodatek do wędlin, szczególnie chętnie podczas Świąt Wielkanocnych. Przechowywano go w sąsiedztwie żuru przygotowywanego na wędzonych mięsach. Tak odkryto, że żur i chrzan razem tworzą wykwintne i niezwykle smaczne połączenie. A dziś żurek z chrzanem niepodzielnie panuje na wielkanocnym stole. Przyrządzić go pomoże Żurek szlachetny z chrzanem Knorr z linii Rozkosze podniebienia.

Rozkosz dla podniebienia!
Żurek szlachetny z chrzanem Knorr jest nieocenioną pomocą zarówno dla mniej wprawnych domowych kucharzy, jak i dla tych bardziej doświadczonych. Pierwsi dzięki prostym wskazówkom na opakowaniu szybko przygotują tradycyjną wielkanocną zupę. Mogą ją urozmaicić, dodając ulubione przez rodzinę składniki: ziemniaki, kiełbasę, jajka, grzyby. Natomiast szefowie domowych kuchni, którzy samodzielnie przygotowują świąteczny żur od podstaw, na wywarze, Żurek szlachetny z chrzanem Knorr mogą dodać pod koniec gotowania. Pomoże on nadać zupie zamierzony kolor oraz konsystencję i osiągnąć wyrazisty smak. Dodatek chrzanu oraz przyprawy, m.in. czosnek, majeranek, liść laurowy i ziele angielskie, sprawią, że podamy na stół tradycyjny staropolski żurek. Prawdziwa rozkosz dla podniebienia!

Wyrafinowany smak w twojej kuchni

Żurek szlachetny z chrzanem to już kolejna propozycja z linii Rozkosze podniebienia marki Knorr. Tworząc ją, szefowie kuchni Knorr inspirację czerpali z menu najlepszych restauracji. Ze starannie dobranych składników najwyższej jakości skomponowali wykwintne zupy, które teraz możesz przyrządzić we własnej kuchni. Do linii Rozkosze podniebienia należą także pyszne zupy grzybowe: Kremowa zup borowikowa, Kremowa zupa z kurek, Kremowa zupa pieczarkowa, wyrafinowana Francuska zupa cebulowa oraz Węgierska zupa gulaszowa o wyrazistym smaku.

Sugerowana cena detaliczna:
2,95 PLN

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej