Strona główna Aktualności Gadżety erotyczne w nietypowych rozmiarach – duży wibrator

Gadżety erotyczne w nietypowych rozmiarach – duży wibrator

przez AlejaKobiet.pl

Jeszcze do niedawna gadżety erotyczne były u nas tematem tabu. Dziś na rynku znajdziesz nowoczesne i zupełnie niepozorne wibratory, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają jak gadżet erotyczny. Nie brakuje jednak również niestandardowych, dużych wibratorów. Zastanawiasz się, jak wybrać dobry wibrator i czy warto sięgnąć po te o ponadprzeciętnych rozmiarach? Podpowiadamy!

Co wyróżnia wielkie wibratory?

Obecnie w modzie są estetyczne i niepozorne gadżety erotyczne o designerskich kształtach i w ciepłych kolorach. Co jednak z osobami, które szukają naprawdę silnych doznań i mocnych wrażeń?

Duży wibrator nad współczesnymi modelami ma tę przewagę, że jest przede wszystkim bardzo realistyczną repliką męskiego członka. Najczęściej wykonywany jest z materiału, który doskonale imituje ludzką skórę. Na jego powierzchni wyczuwalne są napięte żyłki, skutecznie potęgujące doznania podczas zabawy.

Rozmiar

Zdecydowanie długość i średnica to coś, co wyróżnia wielkie wibratory. Nie bez przyczyny zyskały one takie miano i skierowane są przede wszystkim do kobiet, które poszukują źródła maksymalnej przyjemności.

Duży wibrator może osiągać od 24 do nawet 38 centymetrów, natomiast średnica to najczęściej od 6 do 8 centymetrów. Ten przedział wymiarów to optymalne rozwiązanie, które zagwarantuje ci satysfakcję i komfortowe użytkowanie.

Na co zwrócić uwagę, wybierając gadżety erotyczne?

Niezależnie od tego, na jaki gadżet wibrujący się zdecydujesz, jest kilka podstawowych kwestii, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

Materiał

Dlaczego jest ważne, z jakiego materiału wykonany został wibrator? Po pierwsze wpływa to na przyjemność podczas użytkowania, zwiększa doznania i komfort, a także pozwala skorzystać z urządzenia na przykład pod prysznicem, jeśli jest wodoodporny.

Po drugie materiał użyty czy to do dużego wibratora, czy designerskiego masażera, powinien być łatwy w utrzymaniu czystości. Higiena jest tu niezmiernie ważna, ponieważ uchroni cię przed potencjalnymi infekcjami.

Siła i tryb wibracji

Każde urządzenie charakteryzuje się zupełnie inną mocą i natężeniem wibracji. Wibrator o różnych trybach pracy i dużej rozpiętości regulacji da ci znacznie więcej możliwości. Jest to szczególnie ważne, jeśli to twój pierwszy gadżet erotyczny. W ten sposób poznasz lepiej swoje ciało, jego potrzeby i reakcję na wybrane ustawienia.

Co z trybem wibracji? W zależności od wybranego modelu i jego opcji możesz wybierać nie tylko stopień intensywności wibracji, ale także ich rytm. Mogą być to:

  • pulsowanie,
  • wibracje wzrastające,
  • wibracje przerywane.

Inne

Nie bez znaczenia jest również rozmieszczenie przycisków na urządzeniu. Zwróć więc uwagę, czy korzystanie z nich jest funkcjonalne i intuicyjne. Pomocne okazują się też dodatki, jak na przykład przyssawka. Szczególnie w przypadku dużego wibratora taka opcja daje ci całkiem nowe możliwości!

Silna przyssawka pozwoli ci umieścić wielki wibrator na dowolnej gładkiej powierzchni. Jeśli dodatkowo jest on wodoodporny, możesz skorzystać z niego pod prysznicem, wciąż mając do dyspozycji dwie wolne ręce!

Duży wibrator – nowy wymiar przyjemności?

Zdecydowanie! W przypadku wielkich wibratorów zaletą jest właśnie ich rozmiar i anatomiczny kształt, który doskonale imituje męski narząd. Do tej pory dostępne na rynku urządzenia nie spełniały twoich oczekiwań? W takim razie koniecznie sprawdź, co do zaoferowania mają gadżety erotyczne o niestandardowych kształtach.

To zdecydowanie dobry wybór, jeśli poszukujesz nowych, intensywnych doznań. Z dużą pewnością właśnie wibratory w nietypowych rozmiarach staną się źródłem jeszcze większej rozkoszy.

Śmiało więc sięgaj po wibratory lub masażery i przekonaj się, jak wiele mogą odmienić w twoim życiu erotycznym. Dzięki takim gadżetom jeszcze lepiej poznasz swoje ciało i reakcje na różnego rodzaju pieszczoty. To również świetny sposób, by urozmaicić życie seksualne i przekonać się, co tak naprawdę sprawia ci przyjemność.

Alejakobiet.pl

 

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej