Strona główna Aktualności Czy wiesz, po czym poznać, że jesteś prawdziwym entuzjastą kawy?

Czy wiesz, po czym poznać, że jesteś prawdziwym entuzjastą kawy?

przez AlejaKobiet.pl

Czy zastanawiałeś się choć raz, czy Twoje zamiłowanie do kawy to kwestia przyzwyczajenia, czy może zaliczasz się już do grona prawdziwych pasjonatów kawy? Jeżeli zdążyłeś już poznać ekspresy La Pavoni, to znaczy, że przepadłeś w miłości do kawy i najchętniej przemieniłbyś swoją kuchnię we włoską kawiarnię. Właściwie to, czemu by nie? Kto powiedział, że wchodząc do własnej kuchni, nie możesz poczuć się jak w najlepszej włoskiej kawiarni? Dzięki ekspresom La Pavoni wspomnienie włoskich wakacji będzie wciąż Ci towarzyszyć, bo najtrwalsze wspomnienia to te zamknięte w zapachu i smaku. Niebywale bogaty aromat kawy przygotowanej w ekspresach La Pavoni oczaruje każdego smakosza kawy.

W czym tkwi sekret ekspresów La Pavoni?

Zacznijmy po kolei. Pierwszy zmysł, dzięki któremu zakochasz się w ekspresach La Pavoni to wzrok. Gdy je widzisz, po prostu przepadasz. Klasa sama w sobie. Niepowtarzalny design ekspresów La Pavoni sprawia, że jeszcze zanim poczujesz aromat i smak kawy, już celebrujesz tę chwilę. Twój rytuał przyrządzania i picia kawy w momencie zakupu jednego z ekspresów La Pavoni poszerza się o wyjątkowe doznania wizualne. Ekspresy La Pavoni to kombinacja elegancji i minimalizmu z industrialnym charakterem zabarwionym więcej niż szczyptą nowoczesności. Nas szczególnie oczarowują niepowtarzalne ekspresy dźwigniowe. Nie sposób nie zachwycić się ich nietuzinkowością. A to dopiero początek tego, co mają Ci do zaoferowania.

Dla Ciebie liczą się konkrety?

Dla nas też! Ekspresy do kawy La Pavoni to gwarancja wspaniałej aromatycznej kawy, która pobudzi Cię do działania. La Pavoni to marka, która istnieje na rynku od lat sześćdziesiątych. Oferuje swoje produkty zarówno lokalom gastronomicznym, jak i domowym użytkownikom, dlatego możesz mieć pewność, że dzięki ekspresom La Pavoni jesteś w stanie bez większego wysiłku osiągnąć w swoim domowym zaciszu ten sam efekt, co profesjonalny barista. W ekspresach La Pavoni od początku do końca masz pełną kontrolę nad procesem parzenia kawy.

Na czym to właściwie polega?

Ekspresy dźwigniowe La Pavoni działają dzięki sile naszych mięśni. Dla osiągnięcia idealnego efektu zalecamy użycie świeżo mielonej i odpowiednio ubitej kawy o odpowiednim stopniu zmielenia. Dzięki drewnianym uchwytom w ekspresach La Pavoni poczujesz nutę nostalgii, ale i docenisz ich funkcjonalność i wygodę. W ekspresach La Pavoni masz możliwość regulacji parametrów, monitorowania ciśnienia i czasu, w jakim zaparza się Twój ulubiony napar. Żeby Twoja kawa nie była dziełem przypadku.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej