Strona główna Aktualności Wszystko o kulkach gejszy

Wszystko o kulkach gejszy

przez admin
Kulki gejszy to dwie połączone ze sobą kulki waginalne. Pod wpływem ruchu wpadają w drgania, powodują zaciskanie się mięśni dna miednicy i wywołują podniecenie stając się źródłem przyjemności seksualnej. Na rynku dostępnych jest wiele modeli z różnych materiałów, różnej wielkości i o różnej wadze. Jak wybrać kulki gejszy dla siebie i w jaki sposób ich używać?
Mechanizm działania kulek gejszy polega na mikrodrganiach wywołanych ruchami ciała, w jakie wprowadzane są kulki. Wibracje powodują mimowolne zaciskanie się mięśni dna miednicy zwanych mięśniami Kegla oraz tych znajdujących się w obrębie pochwy. Mocne mięśnie w tym rejonie ciała zapobiegają nieprzyjemnym schorzeniom, na przykład nietrzymaniu moczu po porodzie i w okresie menopauzy. Jednak przede wszystkim poprawiają jakość życia seksualnego i intensyfikują doznania partnera. Niektóre kobiety potrafią doprowadzić mężczyznę do wytrysku jedynie za pomocą kurczenia i rozkurczania mięśni pochwy. Ale kulki gejszy to również świetny gadżet do samodzielnej masturbacji. Jakie jeszcze zabawki erotyczne mogą dostarczyć wyjątkowych doznań kobietom lubiącym niecodzienne odczucia i rozpalić w nich płomień pożądania, podpowiada Durex.
Niektórzy producenci oferują wersję pojedynczą, jednak najpopularniejsze są kulki podwójne. Na początek najlepsze będą nie za duże i w miarę lekkie, o średnicy nieprzekraczającej 3,5 cm, wadze około 35 gramów i łącznej długości 20 cm. Kiedy mięśnie się przyzwyczają, można zainwestować w cięższe kulki.

W jaki sposób ich używać?
Korzystanie z kulek gejszy jest bardzo łatwe i nie powinno sprawiać nikomu trudności. By wsunąć je do pochwy, trzeba je posmarować środkiem nawilżającym i z tego względu lepiej od gumowych sprawdzą się te wykonane z silikonu medycznego, który mniej niszczy się po wpływem lubrykantu. Są też nieuczulające, a także bezpieczniejsze i wygodniejsze od plastikowych. Kulki należy włożyć powoli, jedna po drugiej, w taki sposób, by zakończony pętelką sznureczek wystawał na zewnątrz. Powinny znajdować się na tyle głęboko, by czuć się z nimi komfortowo i swobodnie. Początkowo kulki należy nosić przez około pół godziny. Z czasem niektóre kobiety zakładają je rano i chodzą z nimi przez cały dzień, wykonując normalne obowiązki. Dzięki temu przez cały czas czują lekkie podniecenie, a jeśli zechcą, mogą szybko doprowadzić się do orgazmu. Przed i po każdym użyciu gadżetu erotycznego należy dokładnie umyć go ciepłą wodą z mydłem lub zastosować specjalny płyn do dezynfekcji.
Noszenie kulek gejszy zalecane jest przez wielu lekarzy ginekologów. Dzięki nim można doskonale wyćwiczyć swoje ciało, wzmacniając mięśnie ważne nie tylko dla jakości życia seksualnego, ale również dla kobiecego zdrowia.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej