Strona główna Aktualności Na co warto zwrócić uwagę, wybierając rajstopy typu nude?

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając rajstopy typu nude?

przez AlejaKobiet.pl

Wiele Pań preferuje cieliste rajstopy nude, aby podkreślić swoją kobiecość i dodać swoim nogom delikatnego powabu. Jednakże decydując się na tego rodzaju bieliznę, musimy także pomyśleć o gęstości, ich kolorze, fakturze oraz oczywiście cenie. Dlatego też, aby wybrać najlepszą dla siebie opcję, musimy wziąć pod uwagę te niezwykle istotne wytyczne.

Jak wybrać odpowiedni model rajstop nude?

Kobiety dzielą się na te, które uwielbiają cieliste rajstopy lub ich po prostu nie znoszą. Ten rodzaj damskiej bielizny od wielu dekad pozostaje niezmiennym atrybutem konserwatywnego, biznesowego dress code’u. Aby wyglądać pięknie i elegancko należy nauczyć się dokonywać najlepszych wyborów również w dziale pończoszniczym.

Jednym z ważnych kryteriów wyboru jest gęstość rajstop nude. Oczywiście im cieńsze, tym lepiej prezentują się na damskiej nodze. Jednak bardzo cienkie modele są również bardziej podatne na kontakt chropowatymi powierzchniami, a co za tym idzie, bardzo łatwo można je uszkodzić. Jeśli interesują nas cienkie rajstopy, to powinnyśmy zdecydować się na modele  o grubości 8, 10 i 15 den. Są one prawie niewidoczne, ale tworzą „jedwabisty” efekt gładkiej nogi. Rajstopy 20 lub 30 den będą już postrzegane jako swoista „gęstość” na nodze. Natomiast rajstopy 40 den wymagają bardzo ostrożnego podejścia, ponieważ mogą prezentować się niemodnie i dodawać nam lat.

Niektóre Panie noszą obcisłe rajstopy, ponieważ starają się ukryć niedoskonałości nóg, takie jak żylaki, jednak może to okazać się nieskuteczne, ponieważ nawet grube rajstopy wciąż nie maskują dostatecznie defektów. Lekceważony problem związany z żylakami może szybko zmienić się z estetycznego na medyczny. Dlatego też lepiej powierzyć to zadanie laserowi i doświadczonemu lekarzowi.

Jeśli chcemy wyglądać kobieco i stylowo,  to należy powstrzymać się od wyboru rajstop nude grubszych niż 40 den np. z mikrofibry, modeli z wszelkimi teksturami, wełnianych, czy też bawełnianych. Takie rajstopy nie są one odpowiednie do biurowego stylu, a poza tym niewiele tego rodzaju modeli rajstop, naprawdę zdobi nogi.

Odpowiednio dobrane rajstopy cieliste nie powinny zbytnio odbiegać od naszej karnacji. Aby przybliżyć, dlaczego należy się stosować do tej wytycznej, to możemy sobie wyobrazić kobietę o słowiańskiej urodzie, z jasną skórą, która eksponuje nadmiernie opalone nogi. Po prostu taka sytuacja nie powinna się wydarzyć, ponieważ nie będzie to wyglądało dobrze. Kolejną sprawą, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie rajstop nude, jest rozróżnienie na błyszczące i matowe modele.

Jeśli potrzebujemy konkretnych rajstop do biurowej stylizacji, to wybór powinien być jednoznaczny, powinny to być modele matowe. Błyszczące dobrze wyglądają w fotograficznym kadrze, ale rzadko sprawdzają się w prawdziwym życiu. Połysk wygląda dobrze tylko na cienkich rajstopach np. 20 den i to jest właściwie granica dla takich modeli.

W obecnych czasach kupując bieliznę, nie musimy robić tego wyłącznie w stacjonarnych sklepach z bielizną. Najlepszym wyborem na tego rodzaju zakupy, będzie sklep z bielizną online, ponieważ oprócz autentycznej wygody, jaką jest kupowanie przez internet, bardzo często zdarzają się atrakcyjne wyprzedaże.

Polecamy!

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej