Strona główna Aktualności Jak na nowo pokochać swoją biżuterię?

Jak na nowo pokochać swoją biżuterię?

przez AlejaKobiet.pl

Jesteś w posiadaniu biżuterii, której nie nosisz, i w zasadzie sama nie wiesz czemu, a Twoje nastawienie w pełni oddają słowa piosenki: „tak mi się nie chce, lecz jeszcze kiedyś będę seksi”? Poznaj niezawodne sposoby na to jak pokochać swoją biżuterię na nowo!

#1 Ilość ma znaczenie

Wylewające się od nadmiaru biżuterii szkatułki, pełne wielometrowych węży zbudowanych z poplątanych łańcuszków i bransoletek, to brzmi jak początek kiepskiego horroru. A jednak to codzienność wielu kobiet. Próba rozplątania naszych skarbów, kontra perspektywa spóźnienia się do pracy sprawia, że kolejny dzień wybieramy outfit bez dodatków. No bo przecież jutro założę…

Zadbaj o minimalizm jeśli chodzi o ilość posiadanych rzeczy, zdecydowanie łatwiej będzie Ci nim zarządzać, dobierać do stroju i przechowywać.

#2 Zero sentymentów

Chciałabyś kierować się minimalizmem, ale przeszkadzają w Ci tym stara i niemodna biżuterią z historią, zepsute zegarki z komunii, lub nieudane prezenty, na których myśl o ich założeniu przechodzą Cię ciarki? To tylko zbędne ograniczenia i przeszkody, a Ty możesz zdziałać więcej niż myślisz. Pozbądź się sentymentów, napraw zepsutą biżuterię, pozbądź się tej, dla której nie ma nadziei, sprzedaj tę w dobrym stanie, a te przechowywane ze względu na sentyment, spakuj do ozdobnego kartonika na dno szafy. Więcej radości z powrotu do wspomnień przynoszą pamiątki, które na co dzień nie zagracają Twojej przestrzeni.

#3 Jeden z grzechów głównych – przechowywanie

Kładziesz się spać i przypominasz sobie, aby nie spać w biżuterii, ale odkładasz ją na zakurzony stolik lub podłogę, bo nie chce Ci się wstać? Trzymasz biżuterię w łazience, bo wygodnie ściąga Ci się ją przed kąpaniem? A może gdy ściągasz ją poza domem, to wrzucasz na dno torebki lub z monetami do portfela? To proste sposoby, aby pozbawić biżuterię blasku i ją po prostu zniszczyć. Powinna być ona przechowywana bez dostępu do światła i powietrza, w pudełkach chroniących przed zarysowaniami. Pamiętaj jednak, że dno szuflady również nie jest dobre, im trudniejszy dostęp tym większa szansa, że będziesz po nią rzadziej sięgać, a biżuteria będzie leżała odłogiem.

#4 Jakość, nie jakoś

Pamiętaj o tym, aby biżuterię dobierać do swojego charakteru. Jeśli chcesz cieszyć się nią przez dłuższy czas, wybierz dobre sploty, sprawdzone zapięcia i trwały kruszec. Ponadczasowe złote kolczyki, łańcuszki czy bransoletki to zdecydowany must have w szkatułkach dziewczyn kierujących się minimalizmem lub wielbicielek kapsułowych szaf. Jeśli lubisz nosić się w trendach, wybierz modele biżuterii srebrnej lub srebrnej pozłacanej, co pozwoli Ci na całkowitą zmianę looku, niewielkim kosztem, nawet kilka razy do roku.

Nosić! Kochać swoją biżuterię to po prostu ubierać ją. Trzymaj się 4 powyższych zasad, podpowiadanych przez markę biżuteria Irbis. Zajrzyj także na bloga i dowiedz się więcej o biżuterii.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej