Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - XIX edycja

Data: 18.12.2015


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, dziewiętnastej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.


4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana, ale nie musisz być zalogowana


Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

6. Wpisy można dodawać do 27 grudnia 2015r. Nagrodzonych ogłosimy 28 grudnia 2015r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.


A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać:

1. Zestaw
kremów I

  • Eveline Cosmetics Aqua Collagen wygładzający krem nawilżający na dzień i na noc
  • Floslek Winter Care krem ochronny zimowy







Zobacz także


Uroda

Pod prysznic po lepszy humor

Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XXV edycja

Relaks

Weterynarz do zadań specjalnych leczy egzotyczne zwierzęta

Kuchnia

Gok Wan zaprasza na chińszczyznę


 





Komentarze

18.12.2015 09:50:17 maja00 napisał:
Wybieram zestaw nr.2 Zestaw po oczy ponieważ moje oczy są bardzo zmęczone mam mocne cienie na które nie mogę nic dobrego znaleźć, bardzo chciałabym się ich chociaż trochę pozbyć lub chociaż żeby były mniej widoczne. Pragnę wypróbować ten zestaw.
18.12.2015 10:23:28 krojepomidory napisał:
Wybieram zestaw antycellulitowy, bo chciałabym ten problem mieć z głowy. Z cellulitem źle się czuje, a moje ciało w spodniach się marnuje :) Zestaw ten mi w tym pomoże, ja mu do tego warunki stworzę, Bowiem dietę zmienię na bardzo zdrową, witaminową i kolorową. A jak jeszcze do tego włączę ćwiczenia, będę tylko obserwowała jak moje ciało pozytywnie się zmienia. Dlatego zestaw ten chętnie przygarnę, a obiecuję, że nie pójdzie na marne.
18.12.2015 10:52:30 kwojtowicz94 napisał:
Wybieram zestaw nr4, ponieważ mam bardzo problematyczna cerę z którą zmagam się od lat. Moja buzia bardzo szybko zaczyna się świecic, przez co używam pudru jak najczęściej się da. Jestem znana z tego, że co chwile Musze przypudrowac nosek(niestety ze nie zawsze jest to odpowiedni moment), a nie chciałabym być z tym kojarzona... Bardzo źle się czuje gdy moja buzia świeci sie jak psie jaj...(brzydkie porównanie) jestem bardzo ciekawa tych kosmetyków,ponieważ nie miałam okazji jeszcze ich wypróbować, dlatego pragnę je kprzetestowac
18.12.2015 10:54:00 Olimpia napisał:
Najchętniej chciałabym przetestować zestaw nr 3, Jestem wierna firmie Lirene od lat. Cały czas używam ich produktów antycellulitowych i uważam, że jako jedne z niewielu są skuteczne. Złoty peeling Eveline oraz serum Lirene mogą być doskonałym uzupełnieniem. Chętnie sprawię mojej skórze taki prezent i wypróbuję coś nowego. Może te produkty okażą się "strzałem w dziesiątkę " ?
18.12.2015 10:59:13 daria983 napisał:
Zestaw nr 3. Mam poważny problem z cellulitem. Urodziłam córeczkę 9 m temu. W ciąży przytyłam 25 kg zostało mi jeszcze 7 kg na dzień dzisiejszy. Mam okropny cellulit na nogach i brzuchu nawet. Nie wspominając o rozstępach. Zaczęłam ćwiczyć ale razem z kosmetykami na pewno przyniesie to lepszy rezultat. Jestem zrozpaczona dlatego bardzo proszę o pomoc i podarowanie mi zestawu, który może poprawić moje życie.
18.12.2015 11:00:29 kala1532 napisał:
Wybieram zestaw nr 3 Zestaw antycelulitowy Od roku się odchudzam i co za tym idzie...moja skóra straciła jędrność, elastyczność, a celulit stał się bardziej widoczyny. Nie mogę sobie z nim poradzić zadnym kosmetykiem. Tych produktów: Lirene Wygładzająca Eksfoliacja antycellulitowe serum o działaniu złuszczającym Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Złoty peeling-masaż drenujący antycellulit nie używałam, a nawet ich nie widziałam w drogeriach w moim mieście. Dlatego też chciałabym przetestować ten zestaw, bo może to on pomoże uporać się z moim celulitem. Chciałabym w końcu znaleźć kosmetyk który mi pomoże.
18.12.2015 11:08:45 koszalowa22 napisał:
Bardzo lubię kosmetyki Eveline...od lat jestem ich fanką.Świat kosmetyków tej firmy jest wspaniałym prezentem dla mojej skóry, gdyż mam ogromny problem z suchą skórą twarzy.Nie miałam jeszcze okazji testować kremów tej firmy dlatego chętnie ja i moja skóra przetestowałybysmy zestaw nr 1 by przekonać się czy zadowolą moją wrażliwą i suchą skóre twarzy.Tymbardziej pora roku którą teraz mamy i do tego zimny wiatr nie sprzyja mojej skórze...Serdecznie pozdrawiam
18.12.2015 11:24:30 Anulcais napisał:
Poproszę zestaw czwarty. Pomimo tego,że nie jestem juz nastolatką wciąż borykam się z problemem wypryskow. Powinnan tez poprosic o zestaw kremów pod oczy:) ale nie mogłam sie zdecydować co bardziej spedza mi sen z powiek. Stosowalam całą serie Effaclar T, Ivostin zawsze jest na mojej półce. Zarówno fluid jak i krem przeciw niedoskonałoścom. Bede idealną testerką! :)
18.12.2015 11:28:21 marzena2210 napisał:
Wybieram zestaw numer 2, ponieważ od kiedy pamiętam mam podkrążone oczy, cienie pod oczami i nie mogę się tego pozbyć. Moja twarz zawsze wygląda na zmęczona, a najbardziej teraz gdy mam małe dziecko i nieprzespane noce:)Chce wyglądac swiezo i promiennie.
18.12.2015 11:41:21 cascada69 napisał:
Zestaw 4, ponieważ już od dłuższego czasu borykam się z niedoskonałościami na twarzy. Udało mi się poskromić czoło, ale policzki i broda są "zasypane" zaskórnikami zamkniętymi, rozszerzonymi porami, a w dodatku cera świeci się jak latarnia morska. Sama już nie wiem co mam stosować, a na drogie środki farmakologiczne obecnie nie mogę sobie pozwolić. Dlatego bardzo chętnie przetestuję kremy z Iwostinu i LRP, kto wie może pomogą mi uporać się choć z częścią niedoskonałości.
18.12.2015 11:59:21 paula_rogozno@wp.pl napisał:
Zestaw antycellulitowy by mi się przydał by mąż wyglądu mego po ciąży mi nie wypominał. Skóra brzydka się zrobiła, a to przecież była tylko chwila ! Cellulit brzydki na udach mi został i do tej pory żaden krem mu nie sprostał. Samoocenę mi on obniżył strasznie, a wieczorek czekam tylko aż światło zgaśnie. Nadzieją moją jest tutaj wygrana to wtedy będę nago chodziła nawet z rana !
18.12.2015 12:00:43 tuptuszka napisał:
Mój wybór to zestaw nr1. Wybrałam go ponieważ moja skóra jest szczególnie wrażliwa na niskie temperatury, jak tylko robi się zimniej co roku poszukuje kosmetyków ochronnych, aby ratować się przed zaczerwieniami i przesuszeniami, jakie mi się przytrafiają. Tu krem ochronny zimowy będzie strzałem w dziesiątkę. Zaś krem na dzień i na noc pomoże mi złagodzić i zniwelować wszelkie niedoskonałości mojej skóry i wreszcie także zimą poczuję się piękna.
18.12.2015 12:01:05 pinknails napisał:
Zestaw 4 - kremów.Ponieważ odkąd pamiętam zawsze mam problem z niedoskonałościami. Puder aby zakryć je nie jest dobrym pomysłem, chciałabym mieć czystą skórę , nieświecącą się a dopiero na taką zadbaną nakładać makijaż. Na razie nie mogę do końca sobie na to pozwolić. Błyszcząca cera ciągle przeszkadza, nawet podczas pamiątkowych zdjęć rodzinnych cera się błyszczy a niedoskonałości są widoczne. Chciałabym przetestować ten zestaw ponieważ może okaże się moim zbawieniem, a ja chętnie zamieszczę opinię o produktach i podzielę się z nią z innymi :)
18.12.2015 12:01:13 *ania* napisał:
Każdy zestaw kusi, ale obecnie dla mnie najlepszą opcją byłaby 4. Zestaw kremów II - bo moja cera chyba się na mnie ostanio pogniewała bo robi mi niemiłe niespodzianki :(
18.12.2015 12:07:14 nyncius napisał:
zestaw antycellulitowy nr 3 to jest to! dokładnie takiego zestawu moja skóra potrzebuje. po ostatnim ciągłym chorowaniu widzę niedoskonałości związane z cellulitem i mam ich serdecznie dość!
18.12.2015 12:17:57 malgosiakraw napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr4,ponieważ wciąż borykam się z rożnymi przebarwieniami,zaczerwienieniem itp.,a poza tym mam mieszaną cerę,która miejsami błyszczy.Nie znam tych konkretnych kosmetyków z tego zestawu i jestem bardzo ciekawa ich działania bo wiem,że to bardzo dobre firmy.
18.12.2015 12:24:38 Beata Panterka napisał:
wybieram zestaw nr 4 .... niedoskonałości to moja druga natura... .muszę stosować lekkie fluidy kryjące chociaż tego nie lubię i co najgorsze.. mam miejsca świecące na skórze (kształt litery T) więc i drugi preparat jest jak najbardziej dla mnie...
18.12.2015 12:42:07 natka1606 napisał:
Najbardziej chciałabym otrzymać zestaw nr 4. Ostatnio stan mojej cery znacznie się pogorszył, powrócił trądzik, błyszczenie, znów wyglądam jakbym miała 15 lat... Ciężko mi z tym i już nie wiem jak sobie poradzić. Myślę, że te kremy mogłyby mi pomóc zlikwidować problemy skórne, wrócić do pięknego promiennego wyglądu i znów być ta najpiękniejszą dla swojego męża :)
18.12.2015 13:22:49 Justyna9876 napisał:
Marzę o zestawie nr 2:) Chciałabym aby moja buzia wciąż wyglądała na świężą i młodą:) Podkrążone oczy i pojawiające się wory pod oczami powodują, że moje piękne niebieskie oczęta nie są już tak wyraziste jak kiedyś, a szkoda bo odpowiednim spojrzeniem można zdziałać cuda ;-)
18.12.2015 13:55:03 Kawusia napisał:
Wybieram zestaw 4, ponieważ posiadam cerę mieszaną w kierunku tłustej z niedoskonałościami. Kremy w zestawie idealnie pasują do mojego typu cery oraz problemów z nim związanych. Bardzo chętnie przetestuję ten zestaw <3
18.12.2015 14:33:48 vea89 napisał:
Uważam, iż jestem idealną osobą do testowania ZESTAWU NR 4!!! Mimo, iż nie jestem już nastolatką to cały czas borykam się z problemem jakim jest trądzik. :( Przez wiele lat zdążyłam przetestować już tony kosmetyków, które miały zdziałać "cud" i poprawić kondycję mojej skóry. Niektóre przynosiły efekty ale tylko przez jakiś czas, inne zaś w ogóle nie potrafiły sobie poradzić z moim problemem. W dodatku ostatnio zauważyłam, że moja skóra stała się wrażliwa i kremy, które wcześniej mnie nie podrażniały teraz wywołują u mnie efekt pieczenia i zaczerwienienia, co wygląda okropnie w połączeniu z moją tłustą i świecącą cerą. Dlatego teraz przed zakupem kremu staram się zebrać na jego temat jak najwięcej informacji i opinii. Żadnego z tych dwóch kremów nie miałam jeszcze okazji używać. Chociaż ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad zakupem "La Roche Posay Effaclar K", ponieważ dostałam kiedyś w aptece próbkę kremu z tej serii a po jego użyciu nie zauważyłam na swojej twarzy żadnych niemiłych niespodzianek, wręcz miałam wrażenie, że moja skóra była nawilżona ale nie świeciła się tak mocno jak zazwyczaj. Ponadto na temat tego kremu znalazłam wiele pozytywnych opinii, podobnie zresztą jak na temat serii "Iwostin Purritin". Chciałabym się w końcu przekonać na własnej skórze, czy to co piszą o tych kremach jest prawdą. :) Ps. portal na FB lubię jako Ewa Sikora.
18.12.2015 14:58:44 mamuska085 napisał:
Dla mnie idealny byłby zestaw nr 4 ponieważ mam tłustą cerę i pomimo, że mam 30lat na mojej skórze występują niedoskonałości i oczywiście nadmierne świecenie się skóry co jest moją zmorą!
18.12.2015 15:25:17 zanetar987 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4.Ponieważ mam skórę tłustą.Jest to mój największy kompleks ponieważ skóra cały czas się błyszczy mam uczucie że jest cały czas zanieczyszczona i wygląda na dość (nierówną) przez zaskórniki i zatkane pory.Na zdjęciach wyglądam okropnie jak świecąca lampka.Mam uczucie jakby moja cera cały czas się pociła jest to bardzo niekomfortowe uczucie. Bardzo chętnie przetestuje zestaw.Pozdrawiam
18.12.2015 16:24:02 justynaswitaj napisał:
Wybieram zestaw nr 3 - zestaw antycellulitowy. Jestem młodą mamą, a moje ciało potrzebuje pomocy eksperta w walce z cellulitem.
18.12.2015 16:31:03 LoLa Rainey napisał:
"Wielkie nieba, ktoś cię pobił?! - Nie, zapomniałam nałożyć korektor pod oczy..." / Zdarzyło wam się to kiedyś? Mnie notorycznie. I bynajmniej nie chodzi mi tu o zapominanie nakładania korektora, lecz o przysłowiowe "worki", które muszę stale nim zakrywać. W przeciwnym wypadku jestem brana za ofiarę przemocy fizycznej. I jak tu ludziom wytłumaczyć, że oprawcą są geny, a nie kobiecy bokserzy? Cóż, sińce pod oczami towarzyszą mi od lat i są ze mną dłużej niż mój własny chłopak. Mam nawet wrażenie, że zaczęły uważać się za moje pupilki - codziennie dokarmiane mała ilością snu (są takie tanie w utrzymaniu, że wystarczy im zaledwie kilka godzin nocnej drzemki), nie odstępują mnie ani na krok (niczym najlepsi przyjaciele człowieka), a nawet wpasowują się pod kolor mojego zimowego szalika (artyści z bożej łaski). Niestety ten świat jest za mały dla nas dwojga, więc albo ja, albo one. Nie powiem, twarde z nich zawodniki - nie reagują na żadne kremy ani maści, mimo moich największych starań. Tkwią niewzruszone wciąż na swoich miejscach i sprawiają, że moja atrakcyjność spada do poziomu atrakcyjności przeceny na dwutygodniowego karpia. Na takich jak one potrzeba cięższej artylerii - zestaw pod oczy Eveline Cosmetics & Floslek Eye Care Expert. Bardzo chciałabym otrzymać właśnie ten, ponieważ myślę, że z taką bronią mogłabym wreszcie położyć kres moim fioletowym koleżankom. Pora na to, by spakowały swe walizki i wyjechały na "bezterminowy urlop", a te kosmetyki to jedyna szansa na powiedzenie im "szerokiej drogi!"...i nie pojechanie razem z nimi.
18.12.2015 16:55:00 aniakowal747@wp.pl" napisał:
Witam bardzo bym chciała przetestować te kosmetyki dziękuję i pozdrawiam
18.12.2015 17:22:09 edya6 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw pod oczy,aby lepiej patrzeć na świat.Zadbana skóra wokół oczu to wyzwanie dla każdej kobiety dlatego,że tam najczęściej pojawiają się pierwsze zmarszczki i skóra traci na jakości.Dzięki tym kosmetykom chciałabym poprawić moje spojrzenie.Wygładzić,wyprasować i co się da zatuszować.
18.12.2015 17:56:37 JEREMI2006 napisał:
Wybieram zestaw nr 2.Wydaje mi się,że to kosmetyki wprost dla mnie wymarzone.Moje oczy potrzebują jakiegoś wspomagania.Skóra wokół oczu aż się prosi o nawilżenie i odnowę.Lepsze spojrzenie doda mi pewności i większego zadowolenia z siebie .Myślę,że właśnie te kosmetyki mi w tym pomogą.
18.12.2015 18:09:07 maciejowa napisał:
Mój wybór pada na zestaw nr1. W czasie zimy należy dbać o skórę odpowiednimi kosmetykami a te zawarte w zestawie wydają się być do tego stworzone i z chęcią przetestuje ich działanie na sobie.
18.12.2015 18:58:22 marlena19874 napisał:
Mój wybór pada na zestaw nr1. W czasie zimy należy dbać o skórę odpowiednimi kosmetykami a te zawarte w zestawie wydają się być do tego stworzone i z chęcią przetestuje ich działanie na sobie.
18.12.2015 19:00:52 Shary napisał:
Wybieram zestaw nr 4 :) Opis kosmetyków jest bardzo zachęcający i kusi do wypróbowania. Poczytałam opinie i jestem bardzo ciekawa tych produktów. Wierze że takie produkty potrafią zdziałać cuda i liczę żę u mnie też zdziałają :D Nie lubię wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki których nie jestem pewna i dla tego uwielbiam takie testowania ponieważ mam możliwość sprawdzenia czy kosmetyk się sprawdzi i świadomego zadecydowania czy chcę go dalej używać i jeżeli się sprawdzi będę mogła go polecić znajomym i rodzeństwu :) Jeśli chodzi o trądzik to jest on moją zmorą od kilku lat ale niedawno postanowiłam sobie że przydałoby się go w końcu jakoś sprytnie podejść aby w końcu dał mi spokój i abym znowu mogła się cieszyć gładką i zadbaną skórą. Mam nadzieje że te kosmetyki mi w tym pomogą i pozwolą mi wyjść na ulicę bez straszenia sąsiadów :D
18.12.2015 19:16:42 aek napisał:
Najbardziej kusi zestaw 1 :) Jeśli chodzi o kosmetyki uwielbiam te stworzone na określoną porę roku, wtedy wiem, że posiadają takie składniki, która są najbardziej optymalne do panującej za oknem aury. A krem na noc i na dzień w jednym to wprost marzenie - moja skóra nie lubi zmian i krem inny na dzień i inny na noc to dla niej droga przez mękę. ;)
18.12.2015 19:18:42 Emillly@interia.pl napisał:
Jestem praktykującą kosmetykomaniaczką i wierzę w cudowną moc wielu preparatów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Jednym z filarów mojej religii jest wiara w nieziemską moc kolagenu, który jest składnikiem wielu kremów w tym propozycji od Eveline. To cudowna siła, wpływa niesamowicie regenerująco na mą skórę. Właśnie dlatego chciałabym przetestować zestaw kremów czyli pierwszy. Drugim składnikiem który niesamowicie mnie zaciekawia w zestawie tych kremów a nie miałam okazji sprawdzić jego dziania jest Wosk łabędzi. Zgodnie z opidem producenta reguluje on natłuszczenie i poprawia nawilżenie skóry zabezpieczając ją przed wiatrem, wilgocią i mrozem - nawet do -20°C. Na zimowe mrozy jest on więc idealny.
18.12.2015 19:33:31 wiola2016@wp.pl napisał:
Wybieram zestaw kremów II czyli zestaw nr 4. Moja cera niestety nie jest doskonała. Szybko zaczyna się nieestetycznie błyszczeć, często pojawiają się na niej wypryski, zaskórniki i inne niespodzianki, niekoniecznie miłe. Chętnie więc przetestowałabym zestaw kremów, gdyż wydają się być idealnym pomysłem noworocznym dla mojej cery. Być może dzięki nim moja cera otrzyma nowe życie, a ja zyskam trochę pewności siebie dzięki pięknej cerze, która w końcu byłaby matowa i pozbawiona niedoskonałości.
18.12.2015 20:09:16 monita90 napisał:
Bardzobym chciala przetestowac cyfre nr 3poniewaz cgce zmniejszyc cellulit i bardzo chcialBym go wyprobowac pozdrawiam monika
18.12.2015 20:28:42 mulinomaniaczka napisał:
Chciałabym z całego serduszka otrzymać możliwość przetestowania zestawu nr 2. Ostatnie tygodnie, a nawet miesiące były dla mnie kumulacją stresu: matura, egzamin zawodowy, kurs prawa jazdy, nowa praca, studia.. wielokrotnie nieprzespane noce i nerwy powodują, że coraz częściej miewam problemy z brzydkimi workami pod oczami . Zdaję sobie sprawę, jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja wrażliwych okolic oczu , więc chciałabym zadbać o nie jak najlepiej. Jestem pewna , że z zestawem nr 2 - uda mi się. ;) Kosmetyki marki Eveline Cosmetics niejednokrotnie już znajdowały miejsce wśród "moich kosmetyków na miarę kosmetyków wszechczasów", mam nadzieję, że i ten produkt przypadnie mi do gustu i zostanie na stałe ze mną , natomiast marki Floslek dotąd nie znałam, zatem byłaby to dla mnie możliwość poznania czegoś nowego.
18.12.2015 20:42:05 Krakowskasucha napisał:
Wybieram zestaw: Lirene Wygładzająca Eksfoliacja antycellulitowe serum o działaniu złuszczającym oraz Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Złoty peeling. Bardzo chętnie wypróbowałabym działanie tych kosmetyków na sobie, gdyż niestety mam problem z tymi partiami ciała. Marzę o gładszej, jędrniejszej skórze i mniejszym cellulitisie. Wiem, że same kosmetyki nie pomogą, gdyż potrzebny jest też regularny ruch i zdrowy sposób odżywiania, ale chętnie bym się nimi wspomogła w tej nierównej (jak moja skóra na udach) walce o lepsze i gładsze ciało.
18.12.2015 20:58:39 monisskaaaa napisał:
Zdecydowanie zestaw nr 4. Iwostin Purritin aktywny krem eliminujący niedoskonałości i La Roche Posay Effaclar K odnawiający krem przeciw błyszczeniu skóry. Ostatnimi czasy zmagam się troszkę z niedoskonałościami i zakupiłam Iwostin żel punktowy i krem to było by dobre połączenie do całości kuracji. Krem La Roche Posay kiedyś posiadałam troszkę inny, ale był świetny! Właśnie teraz taki zestaw był by mi bardzo potrzebny, bo zapewne kto ma taki problem wie jak ciężko wyglądać dobrze nawet z makijażem i ile trzeba się napracować przed wyjściem. No i był by to kolejny krok by pozbyć się przykrych niespodzianek, których nie znoszę! W mojej opinii Iwostin jak i La Roche Posay to marki które są z wyższej półki i w takiej sytuacji tylko po takie sięgam. Chętnie przetestuję i podzielę się opinią na blogu. - http://mikibym.blogspot.com/
18.12.2015 21:10:36 enrodzinka napisał:
Zestaw numer 2 byłby dla mnie idealny. Teraz, gdy święta blisko, rok się kończy i pracy całe mnóstwo... moje oczka już nie wyglądają tak pięknie. Zmęczone nie przyciągają uwagi. Można to zmienić ;) - jeśli otrzymam ten zestaw, na pewno się nie zmarnuje....a na pewno poprawi moje samopoczucie :)
18.12.2015 22:18:32 agnesik napisał:
Wybieram zestaw 4 - jest wprost stworzony dla mojej problematycznej cery. Z wielką przyjemnością go przetestuję. :)
18.12.2015 22:32:45 Syla31 napisał:
Wybieram zestaw nr 1, kiedyś używałam zarówno floslek jak również Eveline i byłam bardzo zadowolona z tej marki. Miło by było wrócić do tych kosmetyków i sprawdzić czy jakość nadal jest tak dobra jak kiedyś. Przede wszystkim kończą mi się kremy :)
18.12.2015 23:26:14 Anetaaa87 napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ nie mam problemów ze skórą, natomiast zależy mi najbardziej na ochronie skóry. Szczególnie teraz zimą, gdy jest najbardziej narażona na zmiany temperatury.
18.12.2015 23:30:03 Kamila Pawłowicz Lew napisał:
zestaw pod oczy by czarować (młodym)spojrzeniem!
19.12.2015 00:07:06 Kasia_83 napisał:
A ja chętnie przetestuję zestaw czwarty. W dalszym ciągu poszukuję kosmetyków dla siebie. Mimo, że kilka lat temu skończyłam 30 lat:) to nadal walczę z wypryskami i trądzikiem.
19.12.2015 00:54:43 Maajuniaa napisał:
ZESTAW NR 2. 5 MIESIECY TEMU URODZILAM DRUGIE DZIECKO, OD TEJ PORY WYGLADAM NA WIECZNIE NIEWYSPANĄ.. MOJE OCZY SĄ PODKRĄŻONE, POPUCHNIETE I MAM TZW. WORKI. BARDZO MI ZALEŻY ŻEBY DOBRZE WYGLĄDAĆ A PRZY DWÓJCE DZIECI NIE MAM CZASU BIEGAĆ PO SKLEPACH I SZUKAĆ DOBRYCH KREMÓW. JEZELI WASZ PRZYPADNIE MI DO GUSTU NAPEWNO ZOSRANE STAŁA KLIENTKA.
19.12.2015 10:15:30 Jolka__ napisał:
Zestaw nr.2 . Dlaczego? 1. Uwielbiam testować i umieszczać opinię. 2. Eveline jest sprawdzoną marką a produkty tej firmy są rewelacyjne i co ważne skuteczne. 3. Ponieważ ten zestaw (już zdążyłam przeczytać skład produktów) jest stworzony dla osób takich jak ja czyli potrzebujących ratunku z bardzo kłopotliwą skórą pod oczami.
19.12.2015 13:12:21 Adrianna napisał:
Pragnę o zestawie kosmetyków numer II, ponieważ moje skóra jest obdarzona dużą ilością niedoskonałości. Zbliża się czas karnawału, a więc i imprez, dlatego chcę jak najszybciej poradzić z wytryskami na mojej twarzy i dekolcie.
19.12.2015 14:00:07 perfumyFm2 napisał:
wYBIERAM ZESTAW KREMÓW II. Zestaw powinien trafić do mnie, bo... bo jestem wyjątkowa - tak jak każda z Nas! Jestem wyjątkowa oczywiście na swój własny wyjątkowy i unikalny sposób. Wstając rano zamiast porannej gimnastyki jaką wykonuja wszystkie fit dziewczyny, ja odprawiam taniec plemienny, dosłownie plemienny ! podczas wciągania na siebie przyciasnych spodni, ale rozmiaru XXL nie kupię! Małe dają motywację do schudnięcia. Zamiast kawy wypijam ogromny kubek zielonej herbaty - myślicie że lubię? Ha, kto lubi gorzką, najmocniejszą na świecie zieloną herbatę?! Na pewno nie ja..., ale może szybciej się pozbędę wczorajszej pysznej obfiotej kolacji przygotowanej przez kochanego męża z żołądka i będę mogła znowu przejść na dietę, pewnie dieta będzie trwała do najbliższego spaceru obok cukierni, ale pamiętajcie !na drugi dzień zawsze jest zielona herbata :). Aha i co wazne moja dieta jest na okrągło, gdzie się nie obruce tam co wciągnę! Ciągle zamartwiając się o zbędne kilogramy zaniedbałam buzię. Moja cera nie jest już doskonała, zresztą czy kiedykolwiek by ła ? hee ! Ale teraz zwlaszcza w okresie jesienno zimowym jest codzienna zalamka przed lustrem. Bo jak na złośc codziennie jakis nowy "obcy" ląduje na mej twarzy. Dlatego ten zestaw byłby dla mnie jak woda na pustyni, ostatnia deska ratunku. Nieskromnie dodam, iż aktywnie udzialam się na forach konkursowych, wpisy z wtestowania produktu umieszczam na blogu i portalach spolecznościowych.
19.12.2015 14:30:17 olik napisał:
Wybieram zestaw kosmetyków numer 1. Eveline to kosmetyki, których często używam i właśnie krem Aqua Collagen na dzień i na noc (według mnie najlepszy) mi się kończy. A krem ochronny zimowy Floslek Winter Care z chęcią przetestuję o tej porze roku
19.12.2015 14:44:09 nika083 napisał:
Gdybym miała możliwość, wybrałabym zestaw nr 1. Kosmetyki idealne na aktualną porę roku, a moja skóra od razu poczułaby się bardziej komfortowo. Codziennie używam kremu nawilżającego, gdyż mam bardzo suchą skórę i inaczej nie dałabym sobie rady z jej przesuszeniem.
19.12.2015 15:30:37 iva007 napisał:
Wybieram zestaw nr.2.Ponieważ moje oczy mam podpuchnięte,pod grążone,powieki opadające,nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje,myślałam,że mnie to ominie,ale już od dłuższego czasu tak się dzieje,chcę nad tym zapanować,może uda mi się to za pomocą tych kosmetyków.
19.12.2015 17:54:26 kozdrolina napisał:
Poprzednio mi się nie udało, Choć wysiłku włożyłam niemało... Teraz znowu rękawicę podejmuję, Z zestawu numer 3 nie zrezygnuję! Przydałaby się na brzuchu eksfoliacja, Pośladków porządna drenacja :) Obrosło się nieco tłuszczykiem, Trzeba to teraz okupić wysiłkiem. Obiecuję codzienne smarowanie, Boczków pod prysznicem szorowanie! Wtedy na pewno będą efekty, Zarówno kuracji jak i diety ;) Proszę grzecznie o zestaw antycellulitowy, Rezultat będzie odlotowy :D
19.12.2015 18:03:28 viola0228@wp.pl napisał:
Z wielką chęcią i ciekawością zarazem chciałabym wypróbować zestaw nr 4. Ponieważ niedoskonałości skóry to moje drugie imię (niestety),mimo wieku (25lat).Do oczyszczania twarzy używam żelu i płynu micelarnego Iwostin Purritin, więc krem z tej serii miałby podstawę by w pełni okazać swą skuteczność :) Czy La Roche Posay Effaclar K sprawiłby,że moja cera zaczęłaby w końcu oddychać? A może nawet (jak donoszą opinie?) ten czarodziejski eliksir pozbyłby się małej blizny na policzku,która została mi na pamiątkę z lat dojrzewania? Chciałabym przestać snuć domysły o cudownym ich działaniu i przekonać się o tym na własnej skórze. :)
19.12.2015 18:39:50 kasia1k napisał:
Kremów pod oczy nigdy za wiele, w moim wieku to zrozumiecie drodzy przyjaciele. Kremy pod oczy idą jak woda, chętnie 2 powyższe do kosmetyczki swej dodam :)
19.12.2015 19:46:52 Martini21 napisał:
Choć cellulit mam niewielki, to tak na wypadek wszelki pragnę bardzo was testować, tu i tam się peelingować. Na ten temat wieczna wrzawa ZAPOBIEGAĆ to podstawa:) Więc wybieram zestaw trzeci, cellulit mnie nie oszpeci.
19.12.2015 19:56:02 Martini55 napisał:
Pomyłka w nazwie użytkownika w powyższym wierszu ( komentarzu) zamiast Martini21 to Martini55 !!!
19.12.2015 21:20:04 Joleczkaaa91 napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ ochrona twarzy podczas zimy jest dla mnie bardzo ważna i uważam, że zestaw nr 1 jest dla mnie idealny. Chętnie go przetestuje.
19.12.2015 22:00:22 andzgela napisał:
Wybieram zestaw nr. III. Mam 18 lat kiedyś byłam otyłą osobą. Schudłam. Aktualnie jestem szczupła. Nic mi we mnie nie przeszkadza, z wyjątkiem `pozostałości` po odchudzaniu- celulitu. Chciałabym jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją osobę. Nawet niewielka pomoc sprawi, że mój kompleks będzie mniejszy. Jestem osobą młodą, co idzie w parze z tym, że jestem otwarta na jakiekolwiek nowości. Uwielbiam testować kosmetyki. Również jestem`aktywna online`. Często wyszukuję produktów,które mają dobre opinie. Sama też udzielam się na różnych forach, wystawiając je. :)
19.12.2015 22:48:21 Viola89 napisał:
Najbardziej chciałabym wypróbować zestaw nr 3, ponieważ odkąd zostałam mamą borykam się z problemem pomarańczowej skórki. Myślę, że serum i peeling pomogły by mi w walce o powrót do formy przez co mogłabym znów poczuć się kobieco i odzyskałabym pewność siebie.
20.12.2015 00:11:30 arlettax napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 3, ponieważ Sylwester za pasem a moje ciało nie jest gotowe, by się pokazać. Pragnę więc użyć Lirene Wygładzająca Eksfoliacja antycellulitowe serum o działaniu złuszczającym aby przygotować skórę na to ważne wydarzenie. Dodatkowo chciałabym poczuć się luksusowa wraz z Eveline Cosmetics Slim Extreme Złoty peeling-masaż drenujący antycellulit. Sądzę, że oba te produkty będą ratunkiem na mój cellulit i śmiało będę się bawić na imprezie sylwestrowej.
20.12.2015 12:30:19 Paulina. zaworska@on napisał:
Zestaw nr 3 . "celulitu nie mam aktualnie tylko pod oczami " hahaha
20.12.2015 14:35:33 Paulina.zaworska@one napisał:
Zestaw nr 3 . " celulitu nie mam aktualnie tylko pod oczami " nic dodać nic ujac
20.12.2015 14:59:15 justysformelka79 napisał:
Wybieram zestaw drugi,poniewaz moje oczy są zmęczone i pojawiają się zmarszczki.Często powieki mnie swędzą i pieką.Ostatnio przy odrabianiu lekcji synek przejechał paluszkami pod moim okiem i powiedział "jakie masz siwe pod oczami i jakie wory".Skoro już On zauważył to musi być żle.
20.12.2015 15:00:49 MYSZKA11091984 napisał:
Ja poproszę zestaw numer 3 ponieważ, wygląd jest dla mnie bardzo ważny, wiadomo, gdy kobieta dobrze się czuje we własnym ciele nabiera pewności siebie, jest szczęśliwsza ... ja też chcę, czy spełnicie moje marzenie???? Proszę :'(
20.12.2015 16:19:51 sabina260293 napisał:
Wybieram zestaw numer 3- niebawem będę młoda mamą, niestety ciąża i hormony obdarowały mnie również cellulitem oraz dodatkowymi kilogramami. Mam zamiar zacząć walkę o swój dobry wygląd oraz samopoczucie. Zestaw nr 3 bardzo by mi w tym pomógł. Mam nadzieję, że będę mogła go przetestować na własnej skórze. Pozdrawiam :)
20.12.2015 20:50:40 mag_83 napisał:
Witam, gdybym miała wybrać wybrałabym zestaw nr 1. Eveline Cosmetics Aqua Collagen wygładzający krem nawilżający na dzień i na noc Floslek Winter Care krem ochronny zimowy. Chciałabym w końcu natrafić na taki krem, który by mnie nie uczulił. Niestety jak na razie mogę używać jedynie kremu NIVEA, co jest bardzo trudne, ponieważ jak każda kobieta chciałabym czasami przetestować inne kremy na swojej cerze, poczuć inną konsystencję, działanie, zapach. W okresie zimowym moja skóra jest szara, sucha, brakuje jej jędrności. Mróz często dobija moje naczynka, które lubią pękać. Co prawda jeszcze mrozów nie ma, ale warto być przygotowanym ;)
20.12.2015 21:20:18 justynkasok89 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3 - antycellulitowy. Za około dwa tygodnie przywitam na świecie moją córeczkę, ale razem z nią niestety przywitałam na swoim ciele cellulit :(. Zaczynam się rozglądać po różnych kosmetykach, które pomogą mi go zwalczyć po ciąży, jednak zarówno opinie jak i ceny powalają z nóg. Dlatego też testowanie to super alternatywa dla wypróbowania kosmetyku bez wydawania pieniędzy. Bardzo chciałabym odzyskać zgrabne nogi, uda i pupę!
20.12.2015 21:34:18 Lagertha napisał:
Wybieram zestaw nr 4 :) Ponieważ moja skóra błyszczy się jak nowy lakier na mercedesie proboszcza a moje pory są wielkości krateru :) Myślę że te kosmetyki pomogłyby mi wyeliminować moje skórne problemy :)
21.12.2015 09:49:56 monache48 napisał:
wszystkie zestawy kuszą ja osobiście barna cdzo bym chciała przetestować zestaw nr. 4 gdyż moja skóra świeci się nie mal jak światełka na choince a przy okazji sprawiła bym sobie (i innym również swoją opinia na temat produktów) prezent na nowy rok ;)
21.12.2015 10:31:44 pocachontas napisał:
Zdecydowanie wybieram zestaw nr 3, byłby idealny dla mnie, ponieważ moja skóra po odchudzaniu, niestety nie jest idealna, ale może by,ć dzięki możliwości testowania kosmetyków, walka z cellulitem nie jest łatwa, ale kremy wraz z ćwiczeniami mogą zdziałać cuda. Jeśli uda mi się zakwalifikować to wszystko zostanie opisane na moim blogu www.crazyitaliana.pl Pozdrawiam :)
21.12.2015 10:53:32 Agus napisał:
Pragne przetestowac zestaw nr.3 juz wiele kosmetykow uzywalam a by pozbyc sie tego odwiecznego problemu kobiet ale zaden nie zadziałał jak powinien jestem po ciazy i moje cialo nie jest idealne ale udalo juz mi sie schudnąc to i moze uda mi sie pozbyc ceulitu bardzo prosze o ten zestaw abym mogla latem swobodnie ubrac stroj kapielowy nad jeziorem a nie jak zwykle zaslaniajac sie :)
21.12.2015 13:45:37 IwonaLFC napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw kremów pod oczy. Z powodu długoletniej bezsenności oraz częstych pobudek w nocy, moje oczy ciągle wyglądają na zmęczone. Zmagam się przy tym z podkrążeniami i sińcami, których nie ukrywają dobrze kryjące korektory. Podobno oczy są zwierciadłem duszy. Nie chciałabym, aby moje spojrzenie świadczyło o mnie jako o osobie smutnej i zmartwionej, gdyż należę do wiecznych optymistów. Wierzę, że kremy te mogłyby chociaż w niewielkim stopniu wpłynąć na poprawę kondycji okolic moich oczu.
21.12.2015 16:08:53 diorek93 napisał:
Wybieram zestaw nr 1. Bardzo cenię sobie polskie firmy kosmetyczne. Wygładzający krem nawilżający Eveline podarowałabym mojej mamie, ponieważ mógłby pomóc jej w poprawie napięcia skóry, dzięki zawartości kolagenu. Ja natomiast chętnie przetestowałabym krem ochronny zimowy Floslek, ponieważ moją pasją jest chodzenie po górach, a w zimę należy chronić skórę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i mrozem. Podczas zimowej górskiej wyprawy krem do twarzy jest wręcz niezbędny. :)
21.12.2015 20:55:27 kingaizabela napisał:
Najbardziej skusił mnie zestaw kremów numer I, przede wszystkim dlatego, że zima to moja ulubiona pora roku. Kocham ją za śnieg, za piękne obrazy na szybach, które maluje nam mróz, za zapach zimowego powietrza, za Święta, za magiczny nastrój, za zimowe sporty i za te wspaniałe, długie i rodzinne wieczory. Mimo, że moje serce jest oddane zimie, to skóra i ciało nie bardzo. Nie dość, że jestem strasznym zmarzluchem, to na dodatek moja skóra szybko daje o sobie znaki przez różnicę temperatur między cieplutkim domkiem a dworem. Niestety bardzo szybko się przesusza i staje się niemiła w dotyku, zimą też pojawiają się na mojej skórze znienawidzone od lat ropne krostki. Myślę, że Floslek Winter Care mógłby zostać moim zimowym przyjacielem i pomógłby w walce z tymi mniej miłymi urokami zimy. Ta pora roku daje mi najwięcej radości i uśmiechu, a podobno od uśmiechania się, czyli od wzmożonej pracy mięśni twarzy pojawią się zmarszczki, których jeszcze nie chcę, ale jestem pewna, że krem Eveline Cosmetics Aqua Collagen nie pozwoli by tak szybko pojawiły się na mojej twarzy! :)
22.12.2015 10:34:38 jedenzero94 napisał:
Bardzo chętnie przetestowałabym zestaw nr 4. Jestem posiadaczką cery tłustej. Świecąca się cera była i jest to moim największy problem, z którym nie umiem się uporać. Na domiar złego mam rozszerzone pory, zaczerwienienia i widoczne zaskórniki. Jednym słowem jest źle. Oczywiście używam podkładów i pudrów matujących, ale mimo to moja skóra twarzy nadal wygrywa. Nie należę do tych osób, które dają za wygraną, dlatego też skutecznie szukam idealnych produktów dla mojego problemu. Bardzo bym się ucieszyła, gdybym została obdarowana tym zestawem. Byłby to świetny prezent pod choinkę.
22.12.2015 13:48:05 raffka napisał:
Bardzo chciałabym wypróbować zestaw kremów nr 2 - pod oczy. Dlaczego? Długie godziny w pracy przed komputerem, suche powietrze w pomieszczeniach, zimne na zewnątrz, nieidealna dieta i nieprzespane noce sprawiają, że moja skóra wokół oczu robi się coraz bardziej delikatna, wrażliwa, szara i podatna na zmarszczki. Zmiany są nieuniknione ale z TAKIM zestawem miałabym nad nimi dużą kontrolę. Samo odświeżenie koloru skóry wokół oczy może tak poprawić humor jak prezent na Święta, a dobry humor pomaga iść śmiało przez życie i dawać też radość innym :)
22.12.2015 18:11:41 milka2309 napisał:
Chętnie zapoznałabym się z zestawem nr 4, odpowiedź na pytanie dlaczego jest banalnie prosta, typ mojej cery należy do raczej kapryśnej :) I dlatego otwarta jestem na nowości, które pomogą w jej ujarzmieniu. Kto wie może to własnie te kosmetyki zagoszczą w mojej kosmetyczce na dłużej.
22.12.2015 20:08:28 Nieidealna napisał:
Chciałbym otrzymać do testów "Zestaw kremów II", bo... PRYSZCZOM mówię stanowcze "NIE!", lecz one nie słuchają mnie. Walczę z nimi od wielu lat, z kosmetykami antytrądzikowymi jestem za pan brat! Jednak te dotychczas na niewiele się zdały, dlatego produkty Iwostin i La Roche Posay by mi się przydały! Wierzę, iż staną się one mym wybawieniem i sprawią, że moja cera będzie marzeń spełnieniem. Które to specyfiki? - zapytacie, a ja odpowiem:"Zaraz je poznacie". To krem Iwostin Purritin przeciw niedoskonałościom, który jak przeczuwam, stanie się moją nową miłością. Bo choć mam swoje lata, cera nadal figle mi płata. Wreszcie jednak nadszedł sądny dzień, nawet błyszczenie cery dzięki kremowi Effaclar K odejdzie w cień. Krostki, pryszcze, diody, wulkany- ich problem będzie rozwiązany. Duet kremów Iwostin i La Roche Posay to będzie mej buzi obrońca - dzięki nim w końcu będę miała zdrową cerę bez końca!
22.12.2015 21:21:48 j.dudek71 napisał:
Mam taką a nie inną mimikę twarzy i niestety robi się wiele zmarszczek wokół oczu.Od lat walczę z tym problemem.Jak na razie nie znalazłam tego jedynego Naj pod oczy.Wydaje mi się,że kremy mogłyby spełnić moje oczekiwania.Bardzo chętnie także podzielę się opinią o nich jeśli trzeba.Dobry produkt zasługuje na rekomendacje i pochwały.
22.12.2015 22:49:44 grazia200472@wp.pl napisał:
Wybieram zestaw nr. 3 ponieważ mam poważny problem ze swoją skórą ponieważ po odchudzaniu straciła jędrnosć a kosmetyki Lirene są gone zaufania i najlepsze na polskim rynku.
23.12.2015 04:43:07 Hiranandani napisał:
Dzien dobry, Chcialabym wyprobowac zestaw nr 1, zestaw kremow Eveline i Flosleku. Skora twarzy po 35 roku zycia nie jest juz tak elastyczna i pelna blasku, potrzebuje nawilzenia. Mysle, ze krem ten jest idealnie przeznaczony dla mojej skory twarzy. Zima, potrzebuje ona rowniez ochrony, a kosmetyki Flosleku znane sa z wysokiej jakosci. Niestety, nie mialam mozliwosci stosowania tego kremu. Jestem ciekawe efektow jego dzialania. Pozdrawiam
23.12.2015 08:52:03 winiusia napisał:
Wybieram zestaw nr 3, przyda się do realizacji postanowień na 2016 czyli walka z cellulitem i dieta :)
23.12.2015 08:56:09 madacita napisał:
Witam, dla mnie zdecydowanie zestaw pod oczy. Od zawsze mam problem z "workami" i "podbitymi" (podkrążonymi) oczami. Żaden z dotychczas testowanych kosmetyków niestety nie zdał rezultatu. W ostatnim czasie jeszcze więcej czasu spędzam w pracy i przed komputerem w związku z czym problem jeszcze się nasilił. Byłoby super, gdyby w końcu jakiś kosmetyk sprawił, że nie będę wyglądać jak po nieprzespanych nocach.
23.12.2015 12:33:57 sta-lup@wp.pl napisał:
Ja pragne przetestować zestaw Nr 3 ponieważ jestem kobieta , która boryka sie z cellulitem i pomaranczową skórką a tak pragne wyglądać pięknie dla siebie i dla mojego mężczyzny
23.12.2015 13:01:44 Marti621 napisał:
Wybieram zestaw matujący dla mojej cery kojący, wszystkie niedoskonałości eliminujący i wygląd poprawiający.
23.12.2015 20:10:49 lady076 napisał:
Wybieram zestaw nr 1, bo dobry krem to podstawa sukcesu, jakim jest piękna skóra.
24.12.2015 00:11:40 marta0778 napisał:
Wybieram zestaw Iwostin, ponieważ szukam czegoś co poprawi w doraźny sposób wygląd mojej cery i tracę nadzieję...
24.12.2015 02:10:46 Kakusia75 napisał:
wybieram zestaw nr 4, ponieważ borykam się z niedoskonałościami i błyszczeniem cery
24.12.2015 13:18:17 perełka napisał:
Poproszę o możliwość przetestowania ZESTAWU 2 -zestawu kremów pod oczy.Jest to idealny zestaw kosmetyków dla mnie.Będąc na rencie inwalidzkiej większość czasu spędzam przed ekranem komputera lub czytając książki co niekorzystnie wpływa na moje oczy i stan skóry pod i wokół oczu.Moje oczy są zaczerwienione,podpuchnięte.Od dawna walczę z cieniami pod oczami.Stosowałam różne kremy ale z marnym skutkiem.Przez te cienie moja twarz wygląda na zmęczoną.Czytając działanie tego zestawu mam nadzieję,że w końcu te kosmetyki zlikwidują mój problem.I moja twarz będzie znowu promienna,świeża a spojrzenie pełne blasku.Skóra wokół oczu potrzebuje nawilżenia.
24.12.2015 17:59:51 Just napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw kosmetyków nr 2. W dzień jestem w ciągłym biegu, na moje życie składa się wiele stresu i dodatkowo brak mi czasu na przespanie tych „zdrowych” 7-8 godzin dziennie. Niestety organizmu nie da się oszukać i wszystkie nasze grzeszki są widzoczne na skórze, przez co dzień w dzień muszę walczyć z opuchniętymi oczami i cienką, przedwcześnie starzejącą się skórą w okolicach oczu. Zestaw numer 2 na pewno przyniósłby ulgę moim oczom i sprawił, że w końcu będę wyglądała na pełną życia i zdrową kobietę. Bardzo bym chciała w końcu spojrzeć w lustro z uśmiechem, zamiast uciekać z krzykiem widząc postać wyglądem przypominającą zoombie.
24.12.2015 21:04:49 anna.wilk25@onet.pl napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1ponieważ bardzo dbam o jak najlepsze nawilżenie i wygładzanie cery dzięki ty kosmetykom moja cera miałby zapewnione 24 godzinne nawilżanie czym nie musiałabym się martwić
25.12.2015 14:17:59 pannapau napisał:
Zestaw nr 4. Niedługo skończę 22. Za to moja cera czasem wygląda jakbym dopiero co kończyła 15. Mam dość tego, że podrywają mnie nastoletni chłopcy. W 2016 roku chcę w końcu znaleźć dojrzałego mężczyznę, ale żeby brali mnie na poważnie muszę w końcu pozbyć się błyszczącej skóry i niekiedy pojawiających się niedoskonałości. Mikołaju, Dziadku Mrozie lub Redakcjo Alei Kobiet proszę pomóż mi spełnić postanowienie.
25.12.2015 16:03:54 ryba napisał:
Chcialabym przetestowac zestaw nr 4 ,majac cere mieszana krem przeciw blyszczeniu skory jest strzalem w 10-ke!Do tego firma La Roche Posay ma bardzo dobra renome,wiec efekt raczej murowany.Zas firmy Iwostin wogole nie znam,ale bardzo chetnie sprawdze na wlasnej czasami zanieczyszczonej skorze.Zycze sobie powodzenia i z niecierpliwoscia oczekuje wynikow...??!!
26.12.2015 02:12:40 doubletwo napisał:
Zestaw numer 4 :) Jako,że jestem osobą młodą takie wsparcie na pewno mi się przyda.Potrzebuję czegoś co pomoże mi w walce z trądzikiem.W szczególności teraz kiedy zbliża się wielka noc.Chciałabym na niej gościć z oszałamiającą skórą i powitać 2016 rok w cudownym stylu bez zbędnych niespodzianek.Dla każdej z nas nowy rok to nowe postanowienie,a ja bym chciała skreślić jedno ze starego.
26.12.2015 11:23:50 jessika napisał:
Wybrałam zestaw nr 4 ponieważ mam tłustą cerę i nie mogę dopasować sobie kosmetykow.twarz szybko zaczyna błyszczeć a nie stać mnie na drogie kosmetyki.
26.12.2015 12:51:34 facebook/Agnieszka N napisał:
Witam wybieram zestaw 4 .krem będzie idealmy na moją błyszcząca skórę .
26.12.2015 15:10:36 maartini92 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw antycellulitowy. Niestety w ostatnim roku przytyłam przez leki i moje ciało pokryły rozstępy i pojawiła się rowniez pomaranczowa skórka. Teraz co prawda jestem zdrowa i wiem, że leki byly nieuniknione, ale stałam się mniej atrakcyjna. Jestem załamana. Używam różnych kosmetyków, ale niestety efektów nie ma. A ja bardzo chcę wyglądać jak wcześniej. Ćwiczę, zdrowo się odzywiam, ale jednak bez naprawde dobrych kosmetyków się nie obejdzie. Marzy mi się w nowym roku naprawić błędy 2015 i wyglądać świetnie i czuć się piękną, atrakcyjną kobietą, której nic nie straszne :) chcę z dumą pokazywać swoje ciało, które nawet jeśli nie będzie idealne to chociaż nie będzie miało paskudnego cellulitu, a ja z pomarańczowych rzeczy to będę miała pomarańczowy lakier na paznokciach i mandarynkę w zębach :D pozdrawiam gorąco i już prawie poświątecznie!
26.12.2015 17:19:50 ilonka1869 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 3, ponieważ mam 18 lat, jestem jeszcze bardzo młoda. Od dziecka walczyłam z nadwagą udało mi się schudnąć prawie 40 kg, ale to miało też swoje skutki został mi cellulit, którego dotychczasowe preparaty nie potrafiły go zwalczyć. 3 miesiące temu zostałam mama, przez ciążę cellulit się nasilil, nic nie pomaga. Czuje się przez niego nie atrakcyjna, (pomijając pozostałości po ciąży które mnie wręcz doluja) chce się poczuć piękna i atrakcyjna mamą ale także partnerką mojego narzeczonego nie chce żeby więcej się wysmiewal mówiąc "zobacz jak ci tu się trzęsie i tutaj tez, o matko tutaj tez. Masz wszędzie cellulit" ciągle słyszę od niego ze mam coś z tym zrobić. Niestety dotychczasowe preparaty nie dawały sobie z tym rady. Bardzo bym chciała przetestować państwa zestaw kosmetyków antycellulitowych mam nadzieje ze one mi pomogą zwalczyć cellulit i tym samym poczuć się znów piękna kobietą
26.12.2015 17:31:41 Malinka12 napisał:
Wybieram zestaw 2 pod oczy. Chciałabym przetestować te kosmetyki,by sprawdzić czy poprawią one kondycję mojej skóry pod oczami. Chciałabym,by skóra była elastyczniejsza i pozbawiona zmarszczek,chciałabym chociaż zmniejszenia ich,by moja twarz wyglądała młodziej,a ja żebym czuła się lepiej.
26.12.2015 19:24:40 onlyme30 napisał:
Do przetestowania wybrałąbym zestaw nr 4, bo ciągle marzy mi się krem który sprosta mojej błyszczącej skórze i sprawi, że będę zachwycać matem więcej niż godzinę. Ponadto chciałabym pozbyć się nadmiaru niedoskonałości, jak choćby nierówny koloryt i rozszerzone pory. Myślę, że z takim zestawem kremów moja skóra poczułaby się młodsza i piękniejsza, a przede wszystkim wyglądałaby na zdrową i zadbaną :)
26.12.2015 19:42:51 alamirka napisał:
Najbardziej moim potrzebom odpowiada zestaw nr 4. Potrzebuję teraz dobrych, skutecznych preparatów które naprawią stan mojej cery, pomogą mi pozbyć się niedoskonałości. Wyrównają koloryt i zmniejszą te okropnie rozszerzone pory. Chętnie przetestuję ten zestaw.
26.12.2015 22:10:29 Aneetka85 napisał:
Wybieram zestaw numer 1. Niestety, mimo, ze czuję się nadal na 17 lat, to moja skóra coraz częściej przypomina mi, że 30 urodziny mam już za sobą.Moja skóra, choć nie jest wybredna, to coraz częściej daje mi znaki, że pora spróbować czegoś nowego, szczególnie rano, gdy wracam z pracy i wystaję na przystankach. krem na zimę byłby idealny :)
27.12.2015 15:00:34 marttoolla napisał:
Zestaw nr 4! Włosy ma już jak Zbigniew Wodecki, wytańczona jestem jak Czarna Mamba, Tylko jeszcze brakuje twarzy Gwiazdy. Wiadomo gwiazda musi błyszczeć ...ale kurcze nie tak jak teraz :/
27.12.2015 21:22:14 lola92 napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 1, a to ze względu na krem zimowy ochronny. Borykam się z problemem szybko marznących palców u rąk i skórą na policzkach, nosie i brodzie, z palcami ten problem urósł do bardzo wysokiej rangi na tyle, że musiałam wybrać się z tym do specjalisty, bo zaczęłam mieć problem z czuciem w palcach przy najmniejszym odczuciu chłodu, ze skórą na twarzy nie mam całe szczęście aż tak ogromnego problemu, ale wystarczy niewielki chłód by moja twarz poczerwieniała z zimna, próbowałam już chronić ją różnymi kremami, nawet natłuszczałam, ale póki co nic nie spełniało swego zadania jak trzeba. Dlatego też chciałabym wypróbować krem Floslek, bo tego jeszcze nie miałam okazji sprawdzać pod względem działania na moją problematyczną cerę zimą, a kto wie może okazałoby się, że on by podziałał jak trzeba i pomógł mi w moim problemie. Krem Eveline również chętnie bym przetestowała, bo on dodatkowo wspomógłby pielęgnację mojej skóry w obecnym niezbyt korzystnym dla niej okresie pogodowym.
27.12.2015 21:22:29 lola92 napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 1, a to ze względu na krem zimowy ochronny. Borykam się z problemem szybko marznących palców u rąk i skórą na policzkach, nosie i brodzie, z palcami ten problem urósł do bardzo wysokiej rangi na tyle, że musiałam wybrać się z tym do specjalisty, bo zaczęłam mieć problem z czuciem w palcach przy najmniejszym odczuciu chłodu, ze skórą na twarzy nie mam całe szczęście aż tak ogromnego problemu, ale wystarczy niewielki chłód by moja twarz poczerwieniała z zimna, próbowałam już chronić ją różnymi kremami, nawet natłuszczałam, ale póki co nic nie spełniało swego zadania jak trzeba. Dlatego też chciałabym wypróbować krem Floslek, bo tego jeszcze nie miałam okazji sprawdzać pod względem działania na moją problematyczną cerę zimą, a kto wie może okazałoby się, że on by podziałał jak trzeba i pomógł mi w moim problemie. Krem Eveline również chętnie bym przetestowała, bo on dodatkowo wspomógłby pielęgnację mojej skóry w obecnym niezbyt korzystnym dla niej okresie pogodowym.
27.12.2015 21:52:02 emerycia napisał:
Wybieram do testowania zestaw nr 1. Bardzo podoba mi się krem nawilżający na dzień i na noc, akurat dla mojej suchej skóry a ponieważ znam kosmetyki firmy Eveline, więc wiem, że bardzo mi będzie odpowiadał. Dodatkowo ten krem ochronny zimowy przyda się na narty.
27.12.2015 22:36:59 iwonciaaa napisał:
Zestaw 3 ;) Bo pomarańcze to ja lubię... Ale tylko na Święta, albo w postaci soku ;) Chciałabym zwalczyć to z czym borykam się chowając swoje nogi w rajstopach uciskowych. Uwolnić je z tych wszystkich spodni i leginsów i zaprezentować swoje piękne ciało.
28.12.2015 13:18:41 Gosza.d napisał:
Witam serdecznie chętnie przetestowałabym kosmetyki z zestawu nr. 3 ponieważ ostatnio przybrałam na wadze dość sporo.Teraz w okresie poświątecznym wraz z postanowieniem noworocznym zamierzam zrzucić te zbędne kilogramy, myślę że byłby to idealny czas na testowanie tego rodzaju kosmetyki. pozdr.:))
08.01.2016 18:05:20 foxylady1987 napisał:
Wybieram zestaw nr 3, od roku jestem mamą- chciałabym troszkę zadbać o siebie, ogarnąć się, wrócić do wcześniejszego stanu kiedy to dbałam o siebie.Chcę znowu być sexy :)