Strona główna Aktualności Praktyczne zastosowanie złota w zabiegach kosmetycznych

Praktyczne zastosowanie złota w zabiegach kosmetycznych

przez admin

Wszyscy chcemy być piękni i młodzi. Obecnie panuje trend by nasze ciało było wręcz idealne. Godziny spędzone na siłowni czy przed lustrem nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Młodość… Od dawna próbujemy ją odzyskać, niestety z różnymi rezultatami. Zazwyczaj są one bardzo nietrwałe i trzeba je często powtarzać.

Obecnie coraz to młodsze osoby stawiają na swój nieskazitelny wizerunek – w dzisiejszych czasach nasze ciało jest naszą wizytówką. Skutecznym sposobem na odzyskanie młodego wizerunku może być operacja plastyczna. Niestety efekt końcowy zawsze pozostaje zagadką. Wszystko w porządku jeśli jesteśmy zadowoleni z operacji. Istnieje jednak ryzyko czy nie będzie trzeba wykonywać poprawek. Czasami ból i trauma jest tak duża, że piękny efekt nie zawsze idzie w parze z odbiorem własnej atrakcyjności. Występuje także obawa, że od tego typu zabiegów możemy się uzależnić, a jak wiadomo każda operacja niesie ze sobą możliwość różnych powikłań. Stosując wszelkie zabiegi należy pamiętać przede wszystkim o swoim bezpieczeństwie. Na szczęście istnieje wiele sposobów, w tym również naturalnych, żeby przedłużyć blask naszej urody. Jednak najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania, a wszystko to dzięki firmie EDAN S. C. ARTYKUŁY POZŁOTNICZE. Sklep ten ma w swojej ofercie materiały pozłotnicze od najlepszych producentów z Niemiec, Włoch, Francji Wielkiej Brytanii a nawet Grecji. Zajmuje się między innymi sprzedażą złota wykorzystywanego w kosmetologii.
złoto w zabiegach kosmetycznych
Od wielu lat słyszy się, że najlepszym sposobem przedłużającym młodość jest stosowanie kosmetyków zawierających złoto. Jego dobroczynne działanie było znane już około 2500 lat p.n.e., kiedy to Chińczycy wykorzystywali je w swojej medycynie. Przez te wszystkie wieki różni uczeni doskonalili swoje formuły, a w ostatnich czasach zostały one masowo wdrożone do przemysłu kosmetycznego. Złoto ma bardzo korzystny wpływ na naszą skórę. Ma działanie antybakteryjne, opóźnia powstawanie zmarszczek oraz przyspiesza migrację aktywnych składników w głąb skóry. To tylko jedne z najpopularniejszych działań, ale oprócz nich istnieje jeszcze wiele innych dobroczynnych oddziaływań na nasz organizm. Popularnymi stały się następujące kosmetyki z tzw. złotej serii: maski kosmetyczne, kremy, mgiełki do ciała czy nawet płatki kosmetyczne.
Pozytywną opinię na temat kosmetyków zawierających drobinki złota można usłyszeć już nie tylko od osób znanych z wielkiego ekranu, ale i przede wszystkim od zwykłych ludzi, dla których zakup takich kosmetyków stał się codziennością.
Sklep EDAN S. C. ARTYKUŁY POZŁOTNICZE posiada w ciągłej sprzedaży złoto w płatkach 24 karatowe. Są one przyklejone do bibułki, dzięki której mogą być łatwo aplikowane na ciało podczas zabiegu. Nakłada się je na odpowiedni krem i masując, czeka do jego wchłonięcia się. Kolejny produkt to puder 23 karat, który jest idealnym dodatkiem do kremów oraz makijażu. W ofercie znajdują się również drobinki złota oraz płatki złota kosmetycznego. Oprócz złota do zabiegów kosmetycznych proponuje również takie przeznaczone dla branży gastronomicznej. W jego bogatej ofercie możemy natrafić również na profesjonalne artykuły konserwatorskie, kleje i kredy pozłotniczne, mixtiony, farby, pigmenty, miki, brązy, szelaki, najwyższej jakości złoto i srebro płatkowe oraz narzędzia do prac pozłotniczych i konserwatorskich. Można w nim złożyć zamówienie, które będzie zrealizowane drogą wysyłkową.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej