Strona główna Aktualności Zmysłowość natury i energia muzyki – perfumy Rihanna

Zmysłowość natury i energia muzyki – perfumy Rihanna

przez AlejaKobiet.pl

Nadchodzące wiosna, a w nieco dalszej perspektywie lato, są dla większości z nas ulubionymi porami roku. Uświadamiamy sobie jak bardzo jesteśmy częścią natury i jak duży ma ona wpływ na nasze codzienne zachowania. Wracające energia i witalność, która często objawiają się chęcią tanecznych i wokalnych szaleństw sprawiają, że szukamy czegoś co będzie przywoływać obecność natury w każdym momencie dnia. Nietrudno zgadnąć, że tym czymś jest zapach.

Energia muzyki pod parasolem Rihanny

Zanim przejdziemy do odpowiedniego zapachu na wiosnę i lato, zacznijmy od przedmiotu kojarzonego głównie ze słotnymi, jesiennymi dniami….od parasola.

Dla Rihanny skojarzenia z tym słowem są na pewno bardziej optymistyczne niż jesienna szaruga, dlatego, że „Umbrella” (Parasol) to jeden z pierwszych przebojów wylansowanych przez piosenkarkę.

Dziś słowo „parasol” możemy odnieść także do pozamuzycznej działalności Rihanny – znajduje się pod nim kilka zapachów dostępnych w kilkunastu wariantach pojemności. Są one nie tylko sygnowane, ale również współtworzone przez piosenkarkę.

Zmysłowość natury na wiosnę

Jakie zapachy połączą w sobie energię i zmysłowość? Rihanna proponuje kilka pachnideł, które możesz zmieniać tak jak przyroda zmienia wiosenną aurę i które odzwierciadlają zmienną, kobiecą naturę. Skupmy się na jednym z nich.

Czy jest lepszy czas na zakochanie się niż wiosna? Być może, ale to wiosną właśnie intensywniej zaczynamy randkować, spotykamy się, rozmawiamy, zakochujemy się – warto ten stan podkreślić, w czym pomoże nam Rihanna Rogue Love. Pierwsze akordy zapachu należą do tych owocowych (brzoskwinia, czerwona jagoda, mandarynka), jednak Rihanna Rogue Love to także, a może przede wszystkim nuty kwiatowe – delikatna orchidea, wiciokrzew i zmysłowy jaśmin. Całość wieńczy nuta kokosu w towarzystwie słodkiego karmelu, wanilii oraz bursztynu.

Odpowiednie wyważenie nut kwiatowych i owocowych z drzewnymi (które również są obecne w Rihanna Rogue Love) to sposób na to, aby zapach był zmysłowy. Rihanaa proponuje kompozycję zapachową, która doda Ci energii, a jednocześnie sprawi, że poczujesz się kobieco i zmysłowo.

Czy da się połączyć zmysłowość natury i energię muzyki…lub na odwrót? Przekonaj się sama, Rihanna Ci w tym pomoże!

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej