Strona główna Aktualności Wózek Oyster 3 – czy warto się na niego zdecydować?

Wózek Oyster 3 – czy warto się na niego zdecydować?

przez AlejaKobiet.pl

Planując zakup wózka dla dziecka, wiele osób zastanawia się, na co dokładnie zwrócić uwagę. Dostępne opcje wyposażone są w coraz więcej ciekawych rozwiązań i mechanizmów. Przed zakupem należy przemyśleć, w jakich sytuacjach i przez ile czasu wózek będzie wykorzystywany.

Ważne, aby siedzisko było dopasowane do potrzeb maluchów w określonym wieku, a forma i możliwości składania sprzętu dostosowane do trybu życia rodziców. Co oferuje wózek Oyster 3?

Dla jakich dzieci jest przeznaczony?

Rodzaj siedziska decyduje zwykle o tym, w jakim wieku pociechy mogą zacząć korzystać z wózka. Model Oyster 3 jest odpowiedni dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Siedzenie bez problemu rozkłada się na płasko, dzięki czemu niemowlaki mogą bezpiecznie leżeć w czasie jazdy. Tryb wózka spacerowego i możliwość obciążenia do 22 kg sprawiają, że można korzystać z niego przez długi czas.

Wraz ze wzrostem pociechy można również regulować wielkość szelek zapewniających dziecku bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że możliwości regulacji podlega też wysokość budki, co sprawia, że maluchy będą miały zapewnioną pełną wygodę.

Zalety podczas codziennego użytkowania

Choć model ten nie należy do najdrobniejszych wózków, jest doskonale przystosowany do wykorzystania w miejskiej przestrzeni. Pojazd w łatwy sposób składa się do bardzo kompaktowego rozmiaru, dzięki czemu zarówno jego przechowywanie, jak i przewożenie nie stanowi problemu. To świetne rozwiązanie dla rodzin, które dużo podróżują.
Chcąc złożyć wózek nie trzeba demontować siedziska. Niezależnie od tego, czy jest ono ustawione przodem, czy tyłem do kierunku jazdy, sprawne składanie nie będzie stanowiło problemu. Model wyposażony jest też w praktyczny wysuwany uchwyt ułatwiający noszenie.

Bezpieczeństwo i wygoda dziecka

Osoby zastanawiające się nad tym, czy wózek będzie przyjazny dla pociechy powinny przyjrzeć się szelkom bezpieczeństwa. Pięciopunktowa uprząż wykonana jest tak, aby stabilnie utrzymywać malucha w siedzeniu bez zgniatania delikatnej skóry. Warto wiedzieć, że jej wielkość można regulować bocznymi przyciskami podczas zmieniania wysokości budki.

Elementy zwiększające komfort to ponadto miękkie nakładki naramienne i zagłówek. Budka wózka zapewnia ochronę przeciwsłoneczną UV 50+. Możliwe jest też wysunięcie dodatkowego daszka chroniącego przed rażącym słońcem. Model zaopatrzono w siatkę wentylacyjną, która obniża ryzyko przegrzania w szczególnie upalne dni.

Łatwość poruszania się po mieście i w terenie

Wózek Oyster 3 ma większe od starszego modelu z serii koła o turbinowej konstrukcji. Opony wykonane z poliuretanowej pianki są w tym przypadku wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki miękkiemu zawieszeniu bez problemu można jeździć nim zarówno po chodnikach, jak i leśnych ścieżkach.

Pojazd zaprojektowano tak, aby jego prowadzenie było wyjątkowo lekkie. Nie trzeba więc obawiać się, że w intensywny dzień pchanie wózka z pociechą i zakupami okaże się dodatkowym fizycznym obciążeniem.

Dlaczego warto się zdecydować?

Oprócz wspomnianych zalet wózek Oyster 3 charakteryzuje też bardzo estetyczny design. Elegancki stelaż utrzymany jest w stylu minimalistycznym. Modny wygląd jest zarazem uniwersalny i skomponuje się z każdą stylizacją. Omówiony model to bardzo praktyczny i przyjazny dla dzieci wózek, który sprawdzi się podczas intensywnego użytkowania. Więcej znajdziesz tutaj.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej