Strona główna Aktualności Depilacja laserowa bikini. Wykonaj ją właśnie teraz!

Depilacja laserowa bikini. Wykonaj ją właśnie teraz!

przez AlejaKobiet.pl

Zabieg depilacji laserowej umożliwia trwałe usunięcie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Można wykonać ją m.in. na bikini, by raz na zawsze zapomnieć o włoskach wystających spod kusego kostiumu kąpielowego na plaży lub basenie. Laser oddziałuje wyłącznie na włoski w stanie wzrostu, dlatego do uzyskania pełnego efektu idealnie gładkiej skóry potrzeba kilku zabiegów depilacji laserowej. Zima to doskonały czas na wykonanie pełnej serii zabiegów z użyciem depilatora laserowego. Dowiedz się więcej na ten temat.

1. Zima najlepszym terminem na wykonanie zabiegu depilacji laserowej

2. Na czym polega depilacja laserowa bikini?

3. Kto może zgłosić się na depilację laserową bikini?

Depilacja laserowa to dla wielu kobiet prawdziwe wybawienie od regularnego sięgania po maszynki do golenia, kremy do depilacji i inne kosmetyki. Laser raz na zawsze rozwiązuje problem wrastających włosków, skaleczeń skóry i podrażnień, dlatego depilacja bikini laserem jest coraz popularniejsza. Sprawdź, co powinno się o niej wiedzieć i kiedy można ją wykonać.

Zima najlepszym terminem na wykonanie zabiegu depilacji laserowej

Depilacja bikini w miastach takich jak Wrocław lub Warszawa cieszy się dużym zainteresowaniem w okresie zimowym. Skóra poddawana depilacji laserowej nie może być poddawana opalaniu na słońcu lub w solarium. Nie zaleca się również stosowania samoopalaczy ani stosowania zabiegów chemicznych, np. peelingu kwasowego. Prawidłowo przygotowana skóra do wykonania zabiegu ogranicza ryzyko podrażnień i silnego zaczerwienienia skóry po depilacji. Wiązka lasera może doprowadzić do powstawania przebarwień skórnych po ekspozycji ciała na słońce, dlatego zima i zakrywanie ciała sprzyjają prawidłowej ochronie ciała po depilacji. Dodatkowo włoski przed depilacją powinny być nieco dłuższe, by zwiększyć efekt działania lasera na owłosienie w fazie aktywnego wzrostu. Ukrywanie ciała pod grubym ubraniem sprawia, że kobiety czują się komfortowo, nawet gdy na jakiś czas rezygnują z usuwania włosków i gdy depilacja laserowa powoduje zaczerwienienie skóry.

Na czym polega depilacja laserowa bikini?

Lasery do depilacji działają punktowo wyłącznie na wybraną cebulkę włosową. Nie powodują uszkodzeń skóry ani wrastania włosków, ranek itp. Niektórzy obawiają się, że depilacja laserowa boli, jednak ze względu na punktowe działanie wiązka światła lasera powoduje jedynie minimalny dyskomfort. Długość fali nowoczesnego lasera i inne parametry urządzenia dostosowuje się do koloru włosów i stopnia nawilżenia skóry. Unikalne czytniki melaniny sprawiają, że wiązka jest skuteczna nawet w przypadku włosków, których lasery starszego typu nie były w stanie usunąć.

Laserowe usuwanie włosów daje trwałe efekty. Depilacja intymna wykonana w pełnej serii pozwala cieszyć się gładką skórą przez resztę życia bez konieczności sięgania po maszynki do golenia, kremy do depilacji i depilatory mechaniczne. Laser niszczy cebulki włosowe, dlatego owłosienie w pachwinach i na podbrzuszu przestaje odrastać. Ze względu na to, że włoski znajdują się w różnych fazach wzrostu, zabieg laserowej depilacji należy powtórzyć w kilku seriach w odstępach około 4 tygodni. Dzięki powtórzeniu depilacji można usunąć wszystkie cebulki włosowe. Depilacja laserowa bikini zwykle daje ostateczny efekt po 3-4 seriach.

Kto może zgłosić się na depilację laserową bikini?

Depilację laserową można wykonać praktycznie u wszystkich kobiet, choć jej efekty mogą różnić się w zależności od grubości włosów oraz ich koloru i koloru skóry. Przed depilacją powinno się odbyć konsultację z kosmetologiem, by omówić liczbę niezbędnych zabiegów do wykonania oraz pozostałe aspekty dotyczące depilacji.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej